w

Martyna Wojciechowska pokazała swoje zdjęcie, które jej zdaniem jest najgorsze w jej życiu!

Fot. Martyna Wojciechowska / Instagram

Martyna Wojciechowska po raz kolejny udowodniła, jak duży ma dystans do siebie i otaczającego ją świata. Podzieliła się zdjęciami, na których faktycznie nie wyszła zbyt korzystnie.

Nie trzeba być znaną osobą, aby mieć całe mnóstwo zdjęć siebie czy swoich bliskich. Z drugiej strony będąc mocno rozpoznawalnym, trzeba liczyć się z faktem, że ktoś wykona nam fotkę w momencie, w którym niekoniecznie się tego spodziewamy, albo – co gorsza- sobie tego nie życzymy.

Podobnie było z fotografią, którą wykonano Martynie Wojciechowskiej. Dziennikarka tym razem, zamiast opowiadać o swojej kolejnej wyprawie i przeżytych przygodach postanowiła wrócić do tego ciekawego epizodu w swoim życiu.

Martyna padła ofiarą paparazzo, który popisał się wyjątkowym wyczuciem czasu i sfotografował podróżniczkę w momencie, gdy ona… kichała. Każdy ma jakąś niekorzystną fotkę, prawda?
Tylko zwykle postanawia skasować ją zaraz po zrobieniu.
– napisała Martyna. a następnie dodała.

A co jeśli paparazzo zaczekał na Twój zły dzień, na najmniej korzystny moment, na krzywą minę (na przykład jak zaczynasz kichać), zrobił zdjęcie, wybrał najgorsze i puścił je w świat? A potem oglądasz je na łamach poczytnych tabloidów albo na plotkarskich portalach? A internet, jak wiadomo, nie zapomina.

Chyba nie wyszło aż tak tragicznie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Zdjęcia prezenterki TVN znalazły się na portalu erotycznym. Małgorzata Prokopiuk zapowiada odwet: „Nie odpuszczę”

Barbara Kurdej-Szatan przeprowadziła się z domu do apartamentu. Jego wartość rzuca na kolana