w , ,

Zdjęcia prezenterki TVN znalazły się na portalu erotycznym. Małgorzata Prokopiuk zapowiada odwet: „Nie odpuszczę”

fot. malgorzata_prokopiuk / Instagram

Małgorzatę Prokopiuk możemy oglądać w programie „Express” w stacji TTV. Gwiazda telewizji poinformowała fanów, że jej zdjęcia trafiły na stronę erotycznego portalu randkowego. Zapewniła, że będzie ścigać oszusta.

Małgorzata Prokopiuk z mediami pracuje już 25 lat. Swoją karierę zaczęła w 1997 roku w Telewizji Polonia, a w następnych latach można było spotkać ją na antenach m.in. TVP1, Naszej TV, TV4, czy TVN Warszawa.

Małgorzata obecnie pracuje w TTV – kanale należącego do grupy TVN. Na antenie prowadzi program informacyjny „Expresss”. Gwiazda TVN prowadzi też profile w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się kulisami zarówno swojej pracy, jak i życia prywatnego.

Zdjęcia Prokopiuk trafiły na portal erotyczny

Prokopiuk za pomocą Instagrama poinformowała, że zdjęcia z jej profilu zostały wykorzystane przez oszusta, który podszywa się pod jej wizerunek na portalu erotycznym.

Uwaga! Kradzież! Szanowni państwo, z przykrością informuję, że z mojego profilu na Instagramie kradzione są moje zdjęcia, a informacje o mnie wykorzystywane w nieuczciwy sposób. Złodzieja/złodziejkę „Edytę” l.42 z portalu randkowego informuję, że zgłaszam sprawę na policję i nie odpuszczę – znajdę Cię oszustko/oszuście. Będę tępić tego typu skandaliczne zachowania! Dziękuję za uwagę

Prezenterka zamieściła w mediach społecznościowych zrzut ekranu przedstawiający stronę randkową. Po chwili usunęła jednak wpis ze swojego profilu.

Szukasz seks randki? Poznaj tysiące seksownych kobiet i gorących mężczyzn online już dziś! Nie ważne kim jesteś: zarówno singiel, jak i singielka, i swingersi znajdą tu coś dla siebie. Pani szuka pana, pan przegląda ogłoszenia kobiet” – brzmiała reklama serwisu.

Jakiś czas później gwiazda telewizji poinformowała, że konto oszusta zostało już zablokowane przez portal. Postanowiła też przypomnieć, jaka kara jest przewidywana przez polski wymiar sprawiedliwości za to przestępstwo.

Dzień dobry… Dziś już na spokojnie na temat kradzieży zdjęć z ig i generalnie kopiowania, powielania i nieuczciwego wykorzystywania cudzej własności. Konto osoby która „pożyczyła” sobie moją fotkę i wrzuciła na portal randkowy zostało już zablokowane. Przypominam Pani „Edycie” l.42, że za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet 8 lat pozbawienia wolności…

Co myślicie o tej sytuacji?

Źródła: Instagram – malgorzata_prokopiuk ; Fakt

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maneskin dopuścił się profanacji? Victoria De Angelis zapozowała w kontrowersyjnym stroju [ZDJĘCIA]

Martyna Wojciechowska pokazała swoje zdjęcie, które jej zdaniem jest najgorsze w jej życiu!