w

DramatDramat

Barbara Kurdej-Szatan przeprowadziła się z domu do apartamentu. Jego wartość rzuca na kolana

Fot. YouTube / Screenshot

Barbara Kurdej-Szatan wraz z rodziną zmieniła miejsce zamieszkania. Ich domek pod Warszawą zastąpił luksusowy apartament położony w samym centrum stolicy.

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich tygodniach wiele przeszła. Musiał to być dla niej prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Z jednej strony afera związana z jej wulgarnym wpisem dotyczącym Straży Granicznej i zerwane kontrakty reklamowe z popularną siecią komórką oraz zakończenie współpracy z TVP.

Z drugiej natomiast cały szereg wyzwań w postaci kilku nowych spektakli z jej udziałem, a także filmu, w którym gra główną rolę. Do tego wszystkiego doszła jeszcze przeprowadzka, którą aktorką z rodziną planowała już od jakiegoś czasu.

W wywiadzie udzielonym dla Flesza zdradziła: Przeprowadzka to był pomysł Rafała, ale postawiłam jeden warunek: nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż nasz dom i obowiązkowo musi mieć piękny widok. Mąż spełnił moje marzenia.

Wartość apartamentu, który ma aż 170 metrów kwadratowych może robić wrażenie. Super Express wyliczył, że Barbara Kurdej-Szatan z mężem musiała wydać około 2,5 miliona złotych! Mieszkanie jest dwupiętrowe, a także posiada 200 metrowy taras.

Zamienilibyście dom na mieszkanie w centrum miasta?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Martyna Wojciechowska pokazała swoje zdjęcie, które jej zdaniem jest najgorsze w jej życiu!

Wiadomo dlaczego Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Powód może zaskakiwać