w

Marcin Hakiel wraz z córką przygotował świąteczną niespodziankę dla Kasi Cichopek. Piękny gest! [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Marcin Hakiel pochwalił się w mediach społecznościowych przygotowaniami do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Tancerz zaskoczył miłym gestem ze swojej strony. Wydaje się, że mimo rozwodu jego relacja z Kasią Cichopek ma się bardzo dobrze.

Rozwód Marcina Hakiela i Kasi Cichopek był sporym szokiem dla fanów pary, ale należy podkreślić, że obyło się bez zbędnych kłótni i medialnych przepychanek. Rozprawa rozwodowa miała miejsce pod koniec sierpnia, lecz para już wcześniej porozumiała się w sprawie podziału majątku i opieki nad dziećmi: 13-letnim Adamem i 9-letnią Heleną.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy – mówiła wówczas agentka Cichopek dla „Jastrząb Post”.

Hakiel i Kasia Cichopek już jakiś czas temu ustalili, że tegoroczne Boże Narodzenie dzieci spędzą razem z tancerzem, ale prezenterka również pragnie spędzić święta z dziećmi, więc wyjątkowo zorganizuje je nieco wcześniej. „Będzie cała moja rodzina oraz rodzina mojego brata”. Kasi zależy na tym, aby ten okres był pełen miłości i bliskości.

Podzieliliśmy się z eks małżonkiem opieką nad dziećmi i akurat te święta przypadają jemu. Natomiast ja nie chciałabym stracić nic z atmosfery świąt, więc planuję po prostu zrobić te święta wcześniej – wyznała niedawno.

Marcin Hakiel ze świąteczną niespodzianką dla Kasi Cichopek

Tymczasem Marcin rozpoczął już przygotowania do Bożego Narodzenia w swoim domu, czym podzielił się w mediach społecznościowych. W minioną niedzielę tancerz kupił choinkę z 9-letnią Helenką, a następnie dziewczynka udekorowała drzewko.

Hakiel wraz z dziećmi zabrał się również za pieczenie świątecznych pierników, a efektem końcowym pochwalił się w relacji na Instagramie. Przy okazji Marcin zdecydował się na miły gest w stronę Kasi Cichopek.

Na udostępnionym przez Marcina zdjęciu widzimy, że na jednym z pierników w kształcie serca Helenka napisała „mama”, a na kolejnym „tata”. Wygląda na to, że pomimo rozstania para dobrze się dogaduje i obecnie nie ma między nimi negatywnych emocji. Kasi na pewno zrobi się miło, gdy zobaczy udekorowane w taki sposób świąteczne pierniki.

Od czasu ogłoszenia rozstania Kasia Cichopek zawsze wypowiadała się o byłym mężu z szacunkiem, a nawet chwaliła go za to, jakim jest ojcem. „Spędziliśmy wspólnie 17 lat i chce pamiętać tylko te dobre chwile” – mówiła w jednym z wywiadów.

Zobaczcie, jak wyglądają przygotowania do świąt w domu Hakiela:

fot. Instagram
fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Leo Messi i Antonella Roccuzzo wychowują razem troje dzieci. Piłkarz poznał żonę, gdy miał… 5 lat! [ZDJĘCIA]

Wiadomo, ile zarobi Maryla Rodowicz za koncert w sylwestra. UWAGA, kwota może zwalić z nóg!