w

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wcześniej wyprawią święta. „Trudno o lepszy pomysł”

fot. AKPA / I, Briho, CC BY-SA 3.0

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski miesiąc temu oficjalnie pochwalili się, że są parą, a już za niedługo prezenterzy „Pytania na śniadanie” spędzą razem pierwsze wspólne Boże Narodzenie. Teraz w jednym z wywiadów wyznali, że święta rozpoczną się dla nich nieco wcześniej. Nie wykluczają także, iż mogą potrwać dłużej!

Zorganizowanie świąt w rodzinach patchworkowych nie jest łatwym zadaniem, lecz Katarzyna Cichopek wraz z Maciejem Kurzajewskim znaleźli pewne rozwiązanie. W wywiadzie z Faktem zdradzili, dlaczego święta będą obchodzili wcześniej i dlaczego są z tego bardzo usatysfakcjonowani.

Maciej Kurzajewski ma dwóch synów ze związku ze swoją byłą żoną Pauliną Smaszcz – Franciszka (25 l.) i Juliana (16 l.). Katarzyna Cichopek razem ze swoim ex małżonkiem wychowuje 13-letniego Adama i 9-letnią Helenę.

Jak Cichopek i Kurzajewski spędzą święta?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaprezentowali się ostatnio jako para na ściance, a następnie udzielili kilku wywiadów. Na pytanie reporterki „Faktu” dotyczące tego, jak planują spędzić tegoroczne święta Bożego Narodzenia, zgodnie podkreślili, że w rodzinnej atmosferze.

Cichopek i jej były mąż Marcin Hakiel ustalili, że na przemian będą opiekować się dziećmi, a w okresie tegorocznych świąt opieka nad pociechami przypadła akurat Marcinowi. Kasia również chce jednak spędzić święta z dziećmi, więc wpadła ciekawy pomysł.

„Podzieliliśmy się z eks małżonkiem opieką nad dziećmi i akurat te święta przypadają jemu. Natomiast ja nie chciałabym stracić nic z atmosfery świąt, więc planuję po prostu zrobić te święta wcześniej – wyznała Kasia.

„Mam nadzieję, że to będą wydłużone święta. Jeżeli chodzi o moich synów, też mam nadzieję, że poczujemy wspólnie ten świąteczny klimat i jeśli te święta będą trwały dłużej niż tylko w Wigilię, pierwszy i drugi dzień świąt, to trudno o lepszy pomysł na spędzenie Bożego Narodzenia” – dodał Maciej.

Prezenterka „Pytania na śniadanie” zdradziła również, że zakup prezentów bożonarodzeniowych rozpoczyna z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

„Już długo planuję, co kupić na prezent. To jest wyzwanie, zwłaszcza mając syna, który jest już nastolatkiem i córeczkę, która też nie jest już taką małą dziewczynką” zdradza.

@fakt_showbiz Święta już tuż, tuż! Jak spędzi je Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski? „Rodzinnie!” 🎄🎁 #kasiacichopek #maciejkurzajewski #faktshowbiz #świętabożegonarodzenia ♬ dźwięk oryginalny – Fakt.pl Showbiz

Źródło: Fakt

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Potrawy od Magdy Gessler na święta? Od cen może zaboleć głowa. 10 uszek za 70 zł. Drogo? Tak prezentuje się menu „U Fukiera”

Rowerzystka zginęła pod kołami ciężarówki. Pojawiło się nagranie z kamer monitoringu [VIDEO]