w

Marcin Hakiel baluje z nową partnerką. Pochwalił się relacją z sobotniej nocy w mediach społecznościowych

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel nie ukrywa tego, że od jakiegoś czasu w jego życiu pojawiła się nowa miłość. Po raz kolejny podzielił się z internautami relacją z wieczoru spędzonego z ukochaną. Tańczyli całą noc!

Marcin Hakiel rozpoczął swoją medialną karierę od występów w Tańcu z Gwiazdami. W jednej z edycji został sparowany z Kasią Cichopek, z którą wspólnie zdobyli kryształową kulę, a także odnaleźli miłość. Doczekali się razem dwojga dzieci: syna Adama i córki Helenki, które wychowywali wspólnie przez kilkanaście lat. Małżeństwo jednak nie przetrwało. Po rozwodzie tancerz zaczął spotykać się z tajemniczą Dominiką, lecz i ten związek się zakończył. Wszystko wskazuje jednak na to, że celebryta już nie jest singlem. Od niedawna spotyka się z pewną brunetką, która, w przeciwieństwie do jego eks, nie chce ukrywać twarzy w mediach społecznościowych.

Marcin Hakiel imprezuje z nową partnerką

Tancerz chętnie dzieli się kulisami swojego życia w mediach społecznościowych. Nie kryje przed obserwatorami faktu, że znowu jest zakochany. Został zapytany o swoją wybrankę w podkaście u Żurnalisty.

Akurat jestem z kimś w relacji. […] mam 40 lat i mnie za bardzo nie interesuje poznawanie, co wieczór kogoś innego. […] Poznałem kogoś sympatycznego. Dzisiaj sobie kupiliśmy takie same koszulki z Beyonce i jest fajnie, sobie żyjemy – odpowiedział.

W sobotni wieczór na InstaStories Hakiela można było obejrzeć relację z imprezy, na którą wybrał się z partnerką. Najpierw wstawił zdjęcie dolnej części stroju, co mogło sugerować, że para wybiera się w eleganckie miejsce. Następnie na relacji pojawiło się rozmazane selfie, na którym kobieta obejmuje swojego partnera. Zostali również oznaczeni na filmiku, na którym tańczą i widać, że dobrze się bawią.

Ładna z nich para?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Love Island. Wyspa miłości - fot. YouTube @loveislandwyspamilosci

Emocjonujący finał programu „Love Island. Wyspa miłości”. Znamy zwycięzców ósmej edycji. Zdania widzów są podzielone

Rafał Jackiewicz - fot. YouTube screenshot Prime Premium

Rafał Jackiewicz rozwodzi się z żoną. Pięściarz zszokował widzów wyznaniem. „Nie płacę alimentów i NIE BĘDĘ PŁACIŁ”