w

Makabryczny wypadek w Suwałkach. Motocyklista został rozerwany na pół po uderzeniu w przydrożny słup

fot. KMP Suwałki

W Suwałkach doszło do tragicznego wypadku motocyklisty. Mężczyzna wypadł z drogi podczas manewru wyprzedzania i uderzył w pobliski słup uliczny. Siła, z którą doszło do zdarzenia, była tak wielka, że ciało motocyklisty zostało rozerwane na dwie części.

Do makabrycznego wypadku doszło w czwartek, 28 lipca, około godziny 19. Jadąc ulicą Utrata w Suwałkach, kierujący się w stronę Augustowa 32-letni motocyklista wypadł z drogi, uderzając w słup.

Na pomoc przy zdarzeniu natychmiast ruszyła policja, straż pożarna oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia ratunkowego, ale siła uderzenia okazała się zbyt duża. Niestety, mężczyzna zginął na miejscu.

– „Podczas jazdy motocyklista uderzył w słup i wypadł z drogi. Po zderzeniu ciało uległo rozczłonkowaniu na dwie części” – powiedział „Kurierowi Porannemu” rzecznik KW PSP w Białymstoku, Piotr Chojnowski.

Nad ustaleniem okoliczności wypadku pracuje Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku. Ze wstępnych informacji przekazanych mediom wynika, że do tragedii doszło podczas manewru wyprzedzania.

Źródło: PAP ; Kurier Poranny ; KMP Suwałki

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Przehulał oszczędności na urlopie. Bał się reakcji żony, więc upozorował własne porwanie

Spacerowała chodnikiem, gdy nagle ziemia usunęła się jej spod nóg. Emerytka cudem uszła z życiem