w

Magda Gessler przeszła paraliż! Jej twarz zmieniła się nie do poznania

Magda Gessler, fot. Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler, fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler spotkała się z ogromną falą krytyki pod jednym z udostępnionych przez nią zdjęć. Poszło o odmieniony wygląd ust. To bardzo ją zraniło, dlatego by uciąć dyskusję, wyznała, że to skutek uboczny paraliżu.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w kraju. Ogólnopolską rozpoznawalność zyskała dzięki programowi Kuchenne rewolucje, który prowadzi od 2010 roku. Mimo iż jest bardzo ekspresyjna i nie gryzie się w język, w krótkim czasie zyskała grono wiernych fanów, którzy doceniają nie tylko jej niebywały talent, ale i szczerość, otwartość oraz poczucie humoru.

Można odnieść wrażenie, że nie istnieje dla niej pojęcie tabu. W porównaniu do innych gwiazd, większego trudu nie sprawia jej pokazanie się bez makijażu, a także na każdym kroku udowadnia, że akceptuje wszelkie swoje niedoskonałości. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje, jak wygląda jej codzienność, a nie raz też celowo rozbawia swoich obserwatorów. Niestety nie zawsze jest jej do śmiechu, bo nikt inny, tak jak internauci, nie potrafi zranić drugiego człowieka.

Magda Gessler doznała paraliżu

Ostatnio Magda udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które wykonała w niedzielę, będąc w drodze do studia Dzień dobry TVN. Kadr wywołał niemałe poruszenie, nie tylko ze względu na niebanalne okulary przeciwsłoneczne. Od razu w oczy rzuciło się, że Magda ma nieco odmienioną twarz, a dokładniej usta.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy internautów. Wśród nich wiele osób zwróciło uwagę właśnie na ten fragment jej twarzy, a dokładniej na dolną wagę, która jest delikatnie przekrzywiona i jakby większa. Nie obyło się bez uszczypliwych uwag.

  • Proszę Pani co masz z tymi ustami
  • Co pani się stało ? Pszczół w usta użądliła czy jakiś udarek był.
  • No i te wypchnięte usta językiem. Nie da się inaczej, dziś są profesjonalne metody.
  • Co się stało z Twoimi ślicznymi usteczkami?
  • Coś z ustami chyba nie tak.
  • Czy można zrobić coś z dolną wargą? Czy to nadęte usta, czy nie panuje pani nad tym?

Powyższe wpisy nie umknęły uwadze restauratorki, która zdecydowała się poświęcić temu osobny wpis.

SAMOCHODEM JADĄC … SELFIE TRZASNĘŁAM…i raz na zawsze moimi ustami, zamknę Wasze usta.

Kolejny raz muszę się odnieść. Koniec z fałszem i atakami na mnie. Coś banalnego, co nie powinno być w ogóle tematem dyskusji — jest. Hejterzy teraz uśmiechają się od ucha do ucha!

Moje usta. A dla Was — dzióbek, krzywe, za blade, za czerwone! Za duże, niesymetryczne, zrobione… za małe, ciągle niezaakceptowane!!!

Czytam wasze komentarze pod ostatnim zdjęciem. Nie wierzę.

Apeluje!! Kto chce hejtować — DO WIDZENIA!

Mimo iż jest obecna w świecie show-biznesu od wielu lat, nieprzychylne komentarze bardzo ją zabolały. Przyznała, że nie ma wpływu na to, jak wyglądają jej usta, ponieważ przeszła paraliż nerwu.

Usta są moje, przeszłam paraliż nerwu… Wasze okrucieństwo boli :(.

Ale skoro TE usta tak was ciekawią, intrygują… Nakręcają! To będzie ich jeszcze więcej 🙂

Dla oswojenia i nauki tolerancji.
Jestem cierpliwa.
Poczekam na tych, którzy zostali w średniowieczu.
Magda

Zgodnie z zapowiedzią udostępniła dwa kadry, na których pokazała zbliżenia ust.

Magda Gessler jak zawsze pokazała klasę. Każdy powinien zastanowić się dwa razy, zanim skrytykuje czyjś wygląd, a najlepiej zostawić dla siebie krytyczne uwagi. Szkoda, że tak często zapominamy o tym, że nie ma ludzi idealnych… Zajrzyjcie do galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Maryla Rodowicz, fot. Instagram @mary_la_la

Maryli Rodowicz inflacja niestraszna. Dostała OGROMNĄ podwyżkę od TVP. „Nikt z pozostałych jurorów nie może liczyć na taką gażę”

Nie żyje rosyjski generał-pilot. Jego samolot Ukraińcy zestrzelili w rejonie najcięższych walk