w

Kuba Wojewódzki zażartował z Barona. „To ten, co wędruje pomiędzy Tinderem a TVP?”. Kubicka zareagowała błyskawicznie

Sandra Kubicka, Kuba Wojewódzki - fot. Instagram @sandrakubicka @kuba_wojewodzki_official
Sandra Kubicka, Kuba Wojewódzki - fot. Instagram @sandrakubicka @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka. Król TVNu upodobał sobie jako rozrywkę nabijanie się ze znanych osobistości. Ofiarami jego docinek często stają się koledzy i koleżanki z show-biznesu. Tym razem trafiło na Barona, co nie przeszło bez komentarza ze strony jego partnerki.

Kuba Wojewódzki jest obecny w branży rozrywkowej od bardzo dawna, co przyniosło mu tytuł samozwańczego króla TVN. Można go było widzieć dotychczas w różnych rolach — prowadzącego programy, jurora, dziennikarza, a także przedsiębiorcy.

Jednak ostatnio nie ma on szczęścia. Nie dość, że jego najnowsza spółka ma poważne problemy, to celebryta podpada coraz kolejnym gwiazdom. Niedawno gospodarz talk-show nabijał się z Marcina Hakiela, a teraz zażartował z innej dobrze znanej osoby.

Sandra Kubicka komentuje słowa Wojewódzkiego

Król TVNu postanowił pokazać, że ma do siebie dystans i przy okazji subtelnie pochwalić się, że umawia się z dużo młodszymi partnerkami. Prezenter wstawił zdjęcie z młodości, a jedna z fanek w komentarzu zaczepnie napisała, że śnił się jej on niedawno. Jednak nie sam, ponieważ w śnie wspomniany został także Baron. Wojewódzki nie pozostawił tego bez słowa.

Baron to ten, co wędruje pomiędzy Tinderem a TVP? – zapytał w odpowiedzi na komentarz.

Popularny muzyk stał się obiektem żartu dziennikarza, zresztą nie on pierwszy. Jednak tym razem doczekał się odpowiedzi na swoje zaczepki, gdyż jego słowa postanowiła skomentować dziewczyna gitarzysty. Sandra Kubicka i Baron spotykają się od dłuższego czasu.

Życzę więcej miłości, mniej uszczypliwości. Ominęło nas to, bo jesteśmy zajęci nagrywaniem wspólnego, nowego programu telewizyjnego. Dziękuję za informację na temat mało eleganckiej wypowiedzi kolegi z branży — powiedziała dla Jastrząb Post.

Modelka nie przejęła się dogryzaniem partnerowi przez dziennikarza. Przyznała, że oboje byli zbyt zajęci, by w ogóle zwrócić uwagę na słowa Wojewódzkiego. Dodatkowo celebrytka życzyła prezenterowi więcej miłości w życiu. Tej jednak zdaje się mu nie brakować, ponieważ chętnie pozuje ze swoją obecną partnerką w mediach społecznościowych.

Kto lepiej komu dogryzł Waszym zdaniem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Majka Jeżowska - fot. Instagram screenshot @majka_jezowska_

Majka Jeżowska o swojej drodze do sławy. TO musiała robić, by godnie żyć. „Jestem z tego dumna”

Przedszkole w Zabierzowie - fot. screenshot Google Street View

4-letni Marek utopił się w STUDNI na placu zabaw. Jak doszło do tragedii na terenie należącym do przedszkola w Zabierzowie?