w

SuperSuper

Kuba Wojewódzki pochwalił się romantyczną fotką z partnerką! Już nie ukrywa jej twarzy. Niedawno podbijała „Top Model”

Kuba Wojewódzki - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_officia
Kuba Wojewódzki - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_officia

Kuba Wojewódzki słynie ze swojego zamiłowania do szybkich i luksusowych aut oraz do pięknych kobiet. Właśnie pochwalił się na Instagramie kadrem z nową ukochaną. Widzowie doskonale kojarzą ją z Top Model. Wcześniej kręciła się koło Pawła Deląga.

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN i najpopularniejszy showman w Polsce. Słynący z kontrowersji i licznych związków z celebrytkami dziennikarz, nie może narzekać na brak zainteresowania u płci przeciwnej. Przez cztery lata był partnerem Anny Muchy, później pięć lat spędził u boku Renaty Kaczoruk, a od kilku miesięcy głośno jest o jego relacji z jedną z uczestniczek 7. edycji Top Model.

Prowadzący autorskie show bardzo lubi robić wokół siebie zamieszanie i chyba wszyscy pamiętają, jak na początku marca ubiegłego roku nieoczekiwanie wspomniał, że zostanie ojcem. Choć wiele osób szczerze wątpiło w szczerość jego słów, w sierpniu udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie z maluchem, którym próbował dać do zrozumienia, że faktycznie doczekał się potomstwa. Czy tak się w rzeczywistości stało? Tego nie wiemy, ale pewne jest to, że wciąż nie stroni od kobiet.

Kuba Wojewódzki potwierdza związek z Anną Markowską?

Kuba niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, ale nie zawsze uda mu się wszystko ukryć przed mediami. W sierpniu ubiegłego roku zaczęło przybywać plotek o jego bliskiej relacji z Anną Markowską, uczestniczką 7. edycji programu Top Model. Najpierw przyłapano ich na romantycznej kolacji w Warszawie, później razem bawili się na Open’erze, a także zaliczyli kilka potajemnych, nocnych, schadzek. W krótkim czasie wyjaśniło się, jak doszło do ich pierwszego spotkania.

Zaproponowana mi była współpraca i wtedy zaczęliśmy rozmawiać, zaprzyjaźniliśmy się, poczuliśmy wzajemną wrażliwość. To naprawdę bardzo fajny człowiek — modelka wspominała w rozmowie z Jastrząb Post.

Z tego wszystkiego ja się tak przestraszyłam wielkiego świata i po prostu się wstydziłam, że nie odpisałam przez kolejne pół roku. Później szczęśliwie się spotkaliśmy i zaczęliśmy fajnie się czuć w swoim towarzystwie — dodała po jakimś czasie w rozmowie z Damianem Glinką.

Markowska w międzyczasie wiązana była z Pawłem Delągiem i choć próbowała zdobyć jego serce, aktor odesłał ją z kwitkiem. W październiku ubiegłego roku oficjalnie debiutowała na salonach z Wojewódzkim. Mimo że nie okazywali sobie czułości, chętnie razem pozowali do zdjęć i nie odstępowali się na krok. Podczas wizyty Blanki Lipińskiej w podcaście WojewódzkiKędzierski showman kilkukrotnie wspominał o swojej dziewczynie Ani, a ona w wywiadach odsłaniała kolejne kulisy ich relacji.

Kuba jest emocjonalnie bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry. Kochamy się, więc mam nadzieję, że będzie wszystko okej i będziemy się rozwijać.

Niestety na pierwsze oficjalne zdjęcie ukochanych w social mediach musieliśmy trochę poczekać. Zakochani w piątkowe popołudnie opublikowali fotkę wykonaną podczas wspólnego wypadu do jednego z największych kompleksów basenów w Polsce. Kuba wygodnie usadowił się na leżaku z książką w ręku, natomiast Markowska ułożyła się obok, prezentując niebotycznie długie i zgrabne nogi. Trzeba przyznać, że kadr został wykonany w niezwykle romantycznych okolicznościach — wokół pary rosną wysokie palmy, a za nimi rozciąga się widok na niezwykle malowniczy zachód słońca.

Internauci nie mają wątpliwości co do tego, że ich związek rozwija się w najlepsze i zasypali zakochanych gratulacjami i komplementami.

  • Ta laska z boku jest petarda!
  • Tak miło na was patrzeć.
  • Cudnie was widzieć razem.
  • Piękna dziewczyna.
  • Piękna para!
  • Nooo, bo już myślałam. Piękna & Bestia.
  • Przepiękne zdjęcie, trzymam za państwa kciuki.
  • A ja tam zawsze Kubę lubię oglądać. Aniu dużo miłości dla Was.

Myślicie, że dzięki Ani Kuba w końcu się ustatkuje?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Grzegorz Skawiński - fot. Instagram @grzegorzskawaskawinsk

Grzegorz Skawiński w końcu ZDJĄŁ okulary! Fani czekali na to latami, ale efekt przerósł ich oczekiwania. „Bez okularów nie znam gościa” (WIDEO)

Marek Włodarczyk - fot. Youtube @atmgrupasa

Marek Włodarczyk pochwalił się emeryturą. Kwota jest zaskakująca. Nie da się za to wyżyć!