w

DramatDramat

Krzysztof Rutkowski podarował żonie luksusową torebkę „na Chihuahua”. Internauci nie kryją oburzenia, a on grzmi: „Je**ać biedę”

Krzysztof Rutkowski, Maja Plich - fot. Instagram @detektywkrzysztofrutkowski
Krzysztof Rutkowski, Maja Plich - fot. Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski bardzo dba o to, by jego żonie niczego do szczęścia nie brakowało, dlatego też postanowił podarować jej wyjątkową torebkę. Choć Maja Rutkowski z pewnością jest przeszczęśliwa, internauci nie kryją oburzenia.

Krzysztof Rutkowski jest najpopularniejszym detektywem bez licencji w Polsce. Zasłynął także z tego, że ma za sobą kilka głośnych związków, jednak żaden z nich nie przetrwał próby czasu. Wiele jednak wskazuje na to, że po latach miłosnych wzlotów i upadków w końcu odnalazł kobietę, przy której wiedzie szczęśliwe życie i może dzielić z nią swoje pasje.

Maja Plich dzięki związkowi z Rutkowskim w krótkim czasie zyskała w sieci status celebrytki. Oboje chętnie publikują zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak wygląda ich codzienność. Tym razem Krzysztof pochwalił się, jaki prezent sprawił ukochanej. Trzeba przyznać, że ma rozmach, co nie spodobało się jego obserwatorom.

Krzysztof Rutkowski podarował żonie luksusową torebkę

W ostatnim czasie sporo dzieje się wokół Rutkowskiego. Nie tak dawno temu został jednym z uczestników 13. edycji Tańca z gwiazdami i już po pierwszym odcinku zebrał sporo negatywnych komentarzy. Zarówno widzowie, jak i jurorzy byli zgodni co do tego, że nie najlepiej poradził sobie z choreografią, jednak najsurowiej oceniła go Iwona Pavlović, która dała mu zaledwie jeden punkt.

Po tej nocie rozpętała się prawdziwa burza. Krzysztof w jednym z wywiadów wyznał, że w jego ocenie mogło to być złośliwe, ponieważ w ostatnim czasie zajął się sprawą Wojtka z Zanzibaru, z którym jurorka pozostawała w dobrych relacjach. Mimo iż temu zaprzeczyła, zaczął brnąć w swoich teoriach coraz dalej.

Można śmiało powiedzieć, że Rutkowski szybko nie zejdzie ze świecznika, ponieważ umiejętnie podsyca dyskusję na swój temat, a być może nawet prowokuje. W sobotę (3 września) pochwalił się na Instagramie, że podarował żonie torebkę. Nie byle jaką, bo całą wysadzaną kryształkami! Być może nie wzbudziłoby to zainteresowania internautów, gdyby nie fakt, że wpis zaczął od słów: je**ać biedę.

Je*bać biedę specjalnie dla @majaplich wykonał ręcznie @evanpetrovofficial torebkę na Chihuahua, a ja idę na trening i zapraszam na poniedziałkowy występ @tanieczgwiazdami 
Moja żona jest 3 kobietą w Polsce, a 5 na świecie, która posiada torebkę wysadzaną całą kryształami
Pozdrawiam Was bardzo

Wpis opatrzył kadrem, na którym oprócz niego i rzeczonej torebki możemy dostrzec jego ukochaną, która jak widać, jest bardzo zadowolona oraz twórcę tego dzieła.

Krzysztof Rutkowski, Maja Plich - fot. Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

 

Krzysztof Rutkowski, Maja Plich – fot. Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

Prezent Mai na pewno będzie przyciągał uwagę przechodniów, jednak po tym, co napisał detektyw, nikogo już nie interesowała torebka „na Chihuahua”, a jego słowa. W komentarzach wylała się na Krzysztofa ogromna fala hejtu, choć nie brakuje też osób, które podejrzewają, że była to mniej lub bardziej udana prowokacja. Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej, a w komentarzach dajcie znać, jakie macie zdanie na ten temat.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dramat w Legnicy. Dzik zaatakował dziecko, 6-latek walczy o życie w szpitalu. Władze miasta proszą o pomoc

Policjanci znaleźli zwłoki miesięcznej dziewczynki - fot. Pixabay @Zozz_

W jednym z warszawskich mieszkań znaleziono zwłoki miesięcznej dziewczynki. Jej bracia trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami