w ,

Krzysztof Jackowski zapowiada KRYZYS i ujawnia, że rok 2022 będzie NAJDZIWNIEJSZY w historii! Zacznie się latem…

fot. Krzysztof Jackowski i jego wizje / Instagram & YouTube & Pixabay

Krzysztof Jackowski ogłosił, że znowu miał wizje, i już wie, jak będzie wyglądał rok 2022. Zdaniem jasnowidza, latem mają zacząć się przedziwne wydarzenia. Wierzycie w dar Jackowskiego, czy raczej uważacie go za oszusta?

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem, a przepowiedniami zajmuje się już od ponad 20 lat. Na swoim koncie ma między innymi współprace ze służbami mundurowymi, którym rzekomo pomagał odnajdywać zaginione osoby.

Jasnowidz z Człuchowa chętnie dzieli się swoim “darem” i cieszy się dużą grupą fanów. Mimo, że większość osób nie jest przekonana co do jego przepowiedni, istnieje grono, które z niecierpliwością wyczekuje na kolejne wizje Jackowskiego.

Już na początku 2022 roku wróżbita podzielił się pierwszymi wizjami na nadchodzący rok, i nie należały one do optymistycznych. Teraz Jackowski utrzymuje, że ten rok będzie najdziwniejszy w historii.

Zobacz też: Krzysztof Jackowski jest przerażony swoją wizją! Ostrzega przed nadciągającą KATASTROFĄ! Nie zostało dużo czasu…

Wizja Jackowskiego

Jasnowidz na swoim kanale na platformie YouTube wyznał, że zobaczył kolejne wizje dotyczące nadchodzącego czasu. Dzięki swojemu darowi Jackowski zobaczył zamykane granice i masowe protesty. W odpowiedzi na nie ma powstać bardzo restrykcyjne prawo.

Będą to protesty po to, żeby w stosunku do nich stworzyć prawo, które będzie prawem restrykcyjnym. Zachodzi więc pytanie, czy te protesty nie będą celowo wzmagane po to, żeby usprawiedliwić prawo, które powstanie przez te protesty. Jeżeli tak by było, to mamy do czynienia z dalszymi krokami ograniczania pewnych praw naszych. Jeszcze w tym roku czekają nas bardzo głębokie kryzysy. Będą braki wielu rzeczy, ja już to mówiłem, ja to czuję, to będzie ewidentny niedobór wielu rzeczy.

Jackowski przyznał, że wszystko może zacząć się już latem. W swojej wizji jasnowidz zobaczył dziwną akcję rządu, w związku z którą na ulicy pojawia się Mateusz Morawiecki i mówi o rozdawaniu.

To się może zacząć latem. Będą rozdawane jakieś rzeczy ludziom, będą jakieś samochody przyjeżdżać, to będzie akcja rządu. […] To bardzo dziwne. Wtedy, jak będzie to rozdawanie czegoś na ulicach, białe coś w ręku, w tej wizji kojarzy mi się Morawiecki. On stoi gdzieś, jest lato, on stoi gdzieś na ulicy jakiejś i mówi o jakimś rozdawaniu. Będzie straszne napięcie, ale się nic nie będzie działo. A napięcie będzie takie, jakby się coś niesamowitego działo. On coś białego trzyma w ręku, mówi o czymś białym, jakby płócienne coś? Ja nie rozumiem, co to jest, ale mówię wam, co przychodzi do mnie

Krzysztof Jackowski przepowiedział, że będzie wielkie napięcie, a w szpitalach będą tworzone miejsca w oczekiwaniu na straszne wydarzenia.

Będzie budowane napięcie nieadekwatne do sytuacji. Będzie spowodowane tym, że zaczną nam mówić, że coś za chwilę może się wielkiego wydarzyć. Trzeba się ku temu przygotować, dziwne. […] To tak, jakbyśmy przygotowywali się do czegoś, co może się wydarzyć, będziemy ostrzegani przed tym. Na przykład trzeba w szpitalach stworzyć dużo miejsca wolnego na ewentualność. […] Będą przy tym ludzie też w innych miejscach, którzy będą mówić całkiem coś innego ludziom. Takie wiece będą, tacy ludzie, którzy będą coś odwrotnego mówili. Będzie rząd lub rządy mówić, że ci ludzie to są skrajni, że oni wręcz dokonują przestępstwa. […] Wygląda to tak, jakbyśmy byli straszeni słowami, o czymś, co może być zagrożeniem poważnym, coś tam będą rozdawać, albo niektórym ludziom, ale to będą słowa. Za tymi słowami nic nie idzie naprawdę.

Wierzycie w wizje Jackowskiego?

Źródło: Krzysztof Jackowski / YouTube – JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Prezes klubu zabiera głos ws. Jakuba Rzeźniczaka. „Niemal każdy zdążył już go ocenić, nie znając całej prawdy. „

Maffashion pokazuje swoje ciało po ciąży. „Moja skóra na brzuchu jest, jaka jest. Normalna!” [ZDJĘCIA]