w

Katarzyna Grochola ma poważne problemy zdrowotne. Apeluje do fanów: „Nie piszcie mi, że jestem pod wpływem procentów, jestem pod wpływem środków przeciwbólowych”

Katarzyna Grochola - fot. Instagram @katarzynagrochola_official
Katarzyna Grochola - fot. Instagram @katarzynagrochola_official

Właśnie trwają Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Wielu czytelników czekało z niecierpliwością, aby spotkać się tam z Katarzyną Grocholą. Niestety pisarka musiała zrezygnować ze swojego udziału ze względu na stan zdrowia. Co jej dolega?

Katarzyna Grochola to jedna z najsłynniejszych pisarek w Polsce. Jej książki sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 4 milionów egzemplarzy. Niektóre powieści doczekały się ekranizacji i cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów.

Pomimo sukcesów zawodowych, prywatnie autorka powieści nie ma tyle szczęścia. Przed świętami Bożego Narodzenia w sieci pojawiła się informacja, że Grochola ma raka. Jakiś czas później sama zainteresowana potwierdziła te doniesienia, a nawet wyjawiła, że przeszła podwójną operację.

Problemy zdrowotne Katarzyny Grocholi

Teraz okazuje się, że pisarka znowu nie czuje się najlepiej. W związku z pogarszającym się stanem zdrowia była zmuszona odwołać swój udział w Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Opublikowała w mediach społecznościowych filmik, w którym przeprasza swoich czytelników i otwarcie opowiada o tym, jak się aktualnie czuje. Zdradziła, że już od paru miesięcy zmaga się z bólem kręgosłupa.

Pozdrawiam wszystkich. Chcę was bardzo przeprosić, ale nie spotkamy się na targach książki w Krakowie, na które mam nadzieję, że jedziecie. Mój kręgosłup znowu odmówił posłuszeństwa, dzieje się tak po prostu już od dwóch miesięcy. Więc nie piszcie mi, że jestem pod wpływem procentów, jestem pod wpływem środków przeciwbólowych. Pozdrawiam – powiedziała artystka.

Fani pisarki, chociaż smutni, że jej nie spotkają podczas imprezy, wyrazili w komentarzach zrozumienie i przesłali najlepsze życzenia. Wiele osób oburzyło się tym, że ktokolwiek mógłby sugerować, że kobieta jest pod wpływem alkoholu.

Przytulam i życzę dużo sił do życia Pani Katarzyno. Jak ludzie mogą być tak straszni i napisać, że jest Pani pod wpływem procentów? To są podli ludzie – napisała jedna z internautek.

Autorka postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz.

Mogą, ale się nie przejmujemy – odpisała krótko.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Marcin Dubiel, Joanna Jabłczyńska - fot. YouTube @marcindubiel Instagram @joannajablczynska

Joanna Jabłczyńska stanowczo skomentowała aferę Pandora Gate i film zalanego łzami Marcina Dubiela. „Jestem ostatnią osobą, która by pochwalała tego typu publikacje, ale…”

Kim Kardashian - fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian wypuściła na rynek biustonosz ze sterczącymi sutkami. Reklama zszokowała widzów. „Temperatura na Ziemi jest coraz wyższa…ale ja nie jestem naukowcem”