w

Joanna Kulig wzruszyła się, opowiadając o dzieciństwie. „Wyszłam z TOTALNEJ BIEDY. Byłam wychowywana, że 'co masz, to dasz'”

fot. AKPA / "Dzień dobry TVN"

Joanna Kulig pojawiła się na kanapie w studiu „Dzień dobry TVN”, gdzie sprostowała plotki, opowiedziała o konieczności pomocy innym, nowej roli oraz wspomniała swoje dzieciństwo. W pewnym momencie aktorka ledwo powstrzymała łzy. „Wyszłam z totalnej biedy”.

Joanna Kulig zdobyła międzynarodową rozpoznawalność dzięki roli w nagrodzonym Oscarem filmie „Ida” Pawła Pawlikowskiego. Dostrzegli ja wtedy zagraniczni twórcy i aktorka od kilku lat prężnie działa w Hollywood.

Już wkrótce premierę będzie miał kolejny film z udziałem Joanny, a tymczasem w weekend aktorka pojawiła się na kanapie w studiu „Dzień dobry TVN”. W rozmowie z Małgorzatą OhmeFilipem Chajzerem gwiazda sprostowała plotkę, iż rzekomo przeniosła się do Stanów Zjednoczonych.

Kulig stwierdziła, że za ocean wylatuje w celach zawodowych, a po zakończonych zdjęciach wraca do Polski i co jej bardzo odpowiada.

„Chciałabym to sprostować. Od trzech lat mieszkam w Polsce, nie przeprowadziłam się. Teraz wyleciałam na dwa tygodnie i trzy dni, to było pięć dni zdjęciowych. Tak jest najlepiej, żeby wylecieć, zrobić swoją robotę i wrócić do domu” – wytłumaczyła.

Joanna Kulig z łzami w oczach o dzieciństwie

Kolejnym tematem poruszonym w rozmowie było pomaganie potrzebującym, jako że Joanna jest bardzo zaangażowana w akcję Szlachetnej Paczki. Aktorka zdradziła, że choć dziś jest w zupełnie innej sytuacji, w dzieciństwie sama potrzebowała takiej pomocy.

„To dla mnie bliska inicjatywa, dlatego że sama jako dziecko dużo pomocy otrzymałam. Wielu ludzi mi bardzo pomogło. Będąc z małej miejscowości, gdzie dużo takich paczek sama otrzymałam, teraz pojawiam się w Hollywood, czyli wyszłam z totalnej biedy do tego, co teraz mam – opowiadała z łzami w oczach.

Kulig bardzo chętnie angażuje się w pomaganie innym i ma nadzieję, że młode pokolenie również będzie działało w podobny sposób.

„Kiedy byłam dzieckiem i miałam mało zabawek, rozwijała się kreatywność. Byłam tak wychowywana, że „co masz, to dasz”. Kiedy pokazujemy dzieciom, że dzielimy się z drugim człowiekiem, uczymy ich dobra. To oducza egoizmu. Jestem dumna z tego, co robię, ale zawsze do każdego podchodzę jak do człowieka. Pomoc drugiemu człowiekowi i to, żeby się nie pogubić, to jest najważniejsze. Skupienie się tylko na karierze to jest za mało. To nie jest w życiu najważniejsze” – podkreśliła.

Po wyjściu ze studia na aktorkę czekali fotoreporterzy, którzy zastali ją już już z łagodnym uśmiechem na twarzy.

fot. „Dzień dobry TVN”
fot. „Dzień dobry TVN”
fot. AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Marina przyleciała do Kataru! Pokazała UROCZE przywitanie Liama z Wojciechem Szczęsnym [ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek pochwaliła się świąteczną sesją. Internauci nie wytrzymali: „Małgosia W SZPILKACH, a tu zima”