w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Małgorzata Rozenek pochwaliła się świąteczną sesją. Internauci nie wytrzymali: „Małgosia W SZPILKACH, a tu zima”

fot. Instagram

Małgorzata Rozenek podzieliła się świąteczną sesją zdjęciową, w której zapozowała wraz z Radosławem Majdanem i ukochanymi synami. Zdjęcia, którymi pochwaliła się na Instagramie, rozbawiły jednak internautów, którzy nie mogli powstrzymać drwin. Wszystko przez osobliwy dobór butów.

Jak każdego roku okres przygotowań do świąt jest niezwykle intensywny, szczególnie u celebrytów i influencerów. Muszą oni nie tylko w bajeczny sposób udekorować dom, aby móc pochwalić się na Instagramie, ale także brać udział w świątecznych kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych.

Małgorzata Rozenek znana jest z tego, że z wielkim zapałem podchodzi do tego tematu. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” już w październiku zdecydowała się na pierwszą zimową sesję zdjęciową, a ostatnio podzieliła się zapierającą dech w piersiach świąteczną transformacją swojej wilii za 30 tys. zł miesięcznie.

Małgorzata Rozenek na śniegu w… sandałkach na obcasie

Celebrytka pojawiła się także w świątecznej kampanii reklamowej jednej z marek biżuteryjnych. Na zdjęciu, którym pochwaliła się na Instagramie, obok 44-latki znajduje się także jej ukochany Radosław oraz trzech synów: 16-letni Stanisław, 12-letni Tadeusz oraz 2-letni Henryk. 

Reszta rodziny zapozowała w kremowych swetrach i brązowych spodniach, a Małgorzata miała na sobie białe spodnie. Cała piątka znajduje się koło sani, a w tle widoczne są ośnieżone świerki.

Cała uwaga internautów skupiła się jednak na butach Rozenek, która zanurza warte 5 tysięcy złotych sandałki na obcasie w sztucznym śniegu. Nie umknęło to internautom, którzy stwierdzili, że takie połączenie po prostu nie pasuje.

Co to za buty. Wygląda to debilnie”; 

„Hahaha, a pani Małgosia w szpilkach, a tu zima”; 

Szkoda, że wszystko plastikowe i sztuczne”;

– „Mogli dać inne buty pani Rozenek, bo te nie pasują do tej zimowej scenerii”;

Na śnieg w szpilkach, gratuluję – czytamy pod zdjęciem.

Co sądzicie o takim doborze obuwia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Joanna Kulig wzruszyła się, opowiadając o dzieciństwie. „Wyszłam z TOTALNEJ BIEDY. Byłam wychowywana, że 'co masz, to dasz'”

21-letnia gwiazda mediów społecznościowych zmarła „nagle i niespodziewanie”. Jej rodzice są zrozpaczeni