w ,

Internauci bezlitośni po koncercie TVP „Murem za polskim mundurem”! Padły ostre słowa! „Zero szacunku dla tych, którzy walczyli za Polskę”

Internauci bezlitośni po koncercie TVP "Murem za polskim mundurem"! Padły ostre słowa! "Zero szacunku dla tych, którzy walczyli za Polskę"
Fot. Instagram

Koncert „Murem za polskim mundurem” został mocno skrytykowany przez Internautów. Nie pozostawili suchej nitki po skandalicznym wydarzeniu.

Telewizja Polska postanowiła zorganizować koncert, który miał na celu wesprzeć żołnierzy oraz funkcjonariuszy straży granicznej i policji, pełniących służbę na granicy z Białorusią. Wydarzenie było transmitowane na żywo w niedzielę 5 grudnia.

TVP raczej nie spodziewało się tak ostrej reakcji. Komentarze nie są jednak bezpodstawne. Koncert odbył się na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim i wzięły w nim udział zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy, w tym Halina Frąckowiak, Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, Elwira Mejk, Viki Gabor, Captain Jack, Oceana, Lou Bega czy No Mercy.

Internauci zauważyli, że repertuar w ogóle nie pasował do tematu wydarzenia. TVP mogło zorganizować mniejszy koncert, podczas którego usłyszelibyśmy wyłącznie utwory patriotyczne, a nie takie, które można usłyszeć na imprezie.

Jeszcze w trakcie wydarzenia na Facebooku Telewizji Polskiej pojawiła się masa komentarzy. Internauci nie kryli swojego niezadowolenia.

– Momentami faktycznie trochę jak sylwester. Po co te zagraniczne gwiazdy? Fajny ten Adwent w TVP.

– To był koncert sylwestrowy? Bo się pogubiłam te same wykony co rok temu na sylwestra, wstyd na całej linii.

– Kto ku…. dobierał ten repertuar. Ja pier… zero szacunku do tych ludzi, którzy walczyli za Polskę.

– To jest żart?! Co to ma wspólnego z wojskiem polskim?! I co myśli sobie taki powstaniec warszawski siedzący pod sceną słuchając kapitana Jacka czy Oceany jakiejś? Ludzie dajcie spokój. Wstyd.

– Czerwone maki w wykonaniu Górniak, to obraza dla tych, którzy walczyli pod MC i tych stawali na baczność, gdy śpiewano tę pieśń. Kiedyś hymn Polski a dzisiaj Czerwone maki. Miejcie przyzwoitość.

Źródło: Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Bartosz

Jessica Mercedes oskarżona o kradzież! "Tylko nie zapominaj o łzawym oświadczeniu!"

Jessica Mercedes oskarżona o kradzież! „Tylko nie zapominaj o łzawym oświadczeniu!”

Ludzie mają dość Willa Smitha i jego żony. Powstała zaskakująca petycja

Ludzie mają dość Willa Smitha i jego żony. Powstała zaskakująca petycja: „Uwolnijcie nas”