w

Ludzie mają dość Willa Smitha i jego żony. Powstała zaskakująca petycja: „Uwolnijcie nas”

Ludzie mają dość Willa Smitha i jego żony. Powstała zaskakująca petycja
Fot. YouTube Entertainment Tonight

W ostatnim czasie głośno o sekretach Willa Smitha i Jady Pinkett. Jak się okazuje, jest wiele osób, które mają już dosyć słynnej pary aktorów.

Niedawno na rynek trafiła autobiografia Smitha zatytułowana „Will”. Opowiada w niej o swoim dzieciństwie, początkach aktorstwa czy rodzinie. Między innymi opisuje, jak wygląda małżeństwo z Pinkett czy też rozwód z Sheree Zampino.

Co ciekawe, w książce aktora pojawiają się szokujące wspomnienia. Między innymi o tym, że miał w życu moment, kiedy myślał o zabiciu własnego ojca.

W minionym miesiącu odbyła się premiera dokumentu „The Best Shape of My Life”, w którym Will Smith mówi o tym, jak odzyskał dobrą formę. Wcześniej miał również miejsce głośny wywiad z żoną aktora, która mówiła m.in. o sprawach łóżkowych.

Internauci mają już dosyć i postanowili zjednoczyć się w proteście przeciwko Willowi Smithowi i Jade Pinkett. W serwisie change.com powstała petycja stworzona przez Dextera Moralesa. Mężczyzna nazwał ją „Przestańcie rozmawiać z Willem i Jadą Smith!”.

Osoby, które podpisują petycję, pozostawiają również komentarze, w których przyznają, że po prostu nie chcą widzieć kolejnych artykułów dotyczących wspomnianej pary:

– Nie musimy o wszystkim wiedzieć.

– Nie wszystko musi być publicznie ujawnione.

– Wszystko, czego dowiedziałam się o tej parze, jest wbrew mojej woli. Uwolnijcie nas.

Źródło: change.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Bartosz

Internauci bezlitośni po koncercie TVP "Murem za polskim mundurem"! Padły ostre słowa! "Zero szacunku dla tych, którzy walczyli za Polskę"

Internauci bezlitośni po koncercie TVP „Murem za polskim mundurem”! Padły ostre słowa! „Zero szacunku dla tych, którzy walczyli za Polskę”

Joanna Przetakiewicz pozowała na pięknym czerwonym Porsche. Piękna sesja!