w

Joanna Przetakiewicz pozowała na pięknym czerwonym Porsche. Piękna sesja!

Fot. YouTube / Screenshot

Joanna Przetakiewicz zorganizowała sobie świąteczną sesję zdjęciową. Fani zachwycają się zdjęciami, a także samym klimatem sesji.

53-letnia Joanna Przetakiewicz wie, jak wzbudzić zainteresowanie swoją osobą wśród internautów. Tym razem pochwaliła się sesją zdjęciową, którą zorganizowała przed swoją konstancińską posiadłością.

Coraz więcej osób wchodzi w świąteczny nastrój, a Joanna Przetakiewicz wiedziała, jak wejść w niego z przytupem. Sesja z choinką i przede wszystkim pięknym czerwonym oldschoolowym Porsche 911 okazała się strzałem w dziesiątkę. Wart 300 tys. złotych samochód każdemu rzucił się w oczy, a przecież o to właśnie w tym wszystkich chodzi.

Instagram oszalał na punkcie świetnych ujęć z sesji emanujących świątecznym klimatem. Sama modelka również promieniała, pięknie prezentując się na fotografiach.

W ubiegłym roku moja choinka wywołała sporo zamieszania. Nadawaliście jej różne imiona. Był love/hate online. Pytacie, co zaplanowałam na ten rok? Zilustrowałam ulubiony cytat z serialu „Downtown Abbey”: „Gwarancją sukcesu jest brak umiaru”. Udało mi się? – napisała Przetakiewicz w komentarzu do zdjęć.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz-Rooijens (@joannaprzetakiewicz)

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Ludzie mają dość Willa Smitha i jego żony. Powstała zaskakująca petycja

Ludzie mają dość Willa Smitha i jego żony. Powstała zaskakująca petycja: „Uwolnijcie nas”

Internet wrze po koncercie „Murem za polskim mundurem”