w

Jessica Mercedes oskarżona o kradzież! „Tylko nie zapominaj o łzawym oświadczeniu!”

Jessica Mercedes oskarżona o kradzież! "Tylko nie zapominaj o łzawym oświadczeniu!"
Fot. YouTube

To już kolejna kontrowersyjna sytuacja z udziałem Jessicy Mercedes. Tym razem szafiarka została oskarżona o kradzież zdjęcia.

W 2020 roku zrobiło się bardzo głośno po aferze związanej z jej firmą Veclaim. Mercedes reklamowała swoje produkty jako ubrania wysokiej jakości szyte w Polsce, przez co cena jest taka, a nie inna. Kiedy jednak klienci dostali zamówione koszulki, okazało się, że mają one metkę znanej firmy Fruit of the Loom, a ubrania były szyte w Maroko.

Tym razem chodzi o kradzież zdjęcia na social mediach. Celebrytka dodała na swoim Instagramie fotografię z torebką Bottego Veneta. Internauci zwrócili jednak uwagę, że około rok wcześniej identyczne zdjęcie udostępniła inna blogerka Style By Nelii.

Jessica Mercedes opublikowała zdjęcie bez podania autora, czy miejsca, z którego zdjęcie „ukradła”. Mocno nie spodobało się to wielu osobom, które pozostawiły na jej social mediach mocne komentarze.

– Nieźle tak kraść fotki; Laska, autentycznie nie znam nikogo w świecie influ tak niezdolnego do refleksji. Tylko nie zapominaj o łzawym oświadczeniu! – czytamy.

– Przecież to jakaś notoryczna oszustka! Dajcie sobie ludzie z nią spokój!

– Co za chamstwo… Kraść komuś zdjęcie i jeszcze nawet nie oznaczyć tej osoby w poście! Wstyd, wstyd, wstyd.

– Jezu Jess bardzo mi przykro, gdzie jest twoje morale sprzed kilku lat, o którym tak głośno mówiłaś? Krzywe akcje z metkami, rejestracją firmy, podróbkami i teraz to? OGARNIJ SIĘ – mówię to jako twoja była fanka i życzę powodzenia.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Bartosz

Książę William o walce z depresją. Wspomina dramatyczne wydarzenia z przeszłości

Książę William o walce z depresją. Wspomina dramatyczne wydarzenia z przeszłości

Internauci bezlitośni po koncercie TVP "Murem za polskim mundurem"! Padły ostre słowa! "Zero szacunku dla tych, którzy walczyli za Polskę"

Internauci bezlitośni po koncercie TVP „Murem za polskim mundurem”! Padły ostre słowa! „Zero szacunku dla tych, którzy walczyli za Polskę”