w

Internauci oburzeni zachowaniem Wieniawy i Maffashion na pokazie MMC. Tak zareagowały, gdy Jessica Mercedes weszła na wybiegu. Będzie afera? (WIDEO)

Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Maffashion - fot. Instagram @juliawieniawa, @maffashion_official, @jemerced
Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Maffashion - fot. Instagram @juliawieniawa, @maffashion_official, @jemerced

W czwartek 27 kwietnia w Operze Narodowej odbył się pokaz marki MMC, podczas którego na wybiegu pojawiła się Jessica Mercedes. Osoba z otoczenia influencerki przypadkiem zarejestrowała reakcję Julii Wieniawy i Maffashion na jej przejście. Takiego zachowania nikt się po nich nie spodziewał. Szykuje się głośny konflikt?

Podczas czwartkowej gali Elle Fashion Awards 2023, zorganizowanej w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie odbył się specjalny pokaz mody marki MMC. Oprócz modelek i modeli na wybiegu pojawiła się też plejada gwiazd. Wymyślne kreacje zaprezentowały m.in. Iga Krefft, Kasia Stankiewicz, Joanna Horodyńska, Katarzyna Warnke i Jessica Mercedes. To przejście influencerki wywołało najwięcej emocji, zwłaszcza wśród siedzących na publiczności Julii Wieniawy i Maffashion.

Nie od dziś wiadomo, że Julia Kuczyńska i Jessica nie pałają do siebie szczególną sympatią, choć w przeszłości były przyjaciółkami. Po kilku większych spięciach, jak chociażby wtedy, gdy w 2015 roku rzekomo Mercedes ukradła Maff pomysł na fryzurę, ich kontakty bardzo się rozluźniły. Podobnie potoczyła się relacja influencerki z Julią Wieniawą. Mimo to obie były niejako zmuszone do tego, by spotkać się z nią na pokazie znanej marki. Zdaniem internautów ich zachowanie zdradziło, jaki mają stosunek do eks przyjaciółki.

Julia Wieniawa i Maffashion wyśmiały Jessicę Mercedes?!

Czwartkowe wydarzenie wywołało mnóstwo emocji, nie tylko wśród publiczności, ale i modelek spacerujących po wybiegu. Jessica nie ukrywała, że bardzo stresowała się przed wyjściem, ale zdaniem internautów naprawdę świetnie zaprezentowała biały, cekinowy komplet z czarnymi dodatkami.

Trzeba przyznać, że organizatorzy postawili poprzeczkę bardzo wysoko, ponieważ influencerka nie tylko musiała zaprezentować błyszczącą stylizację, ale i wdała się w przepychankę z Joanną Horodyńską. Najpierw uderzyła ją połyskującym biczem, a później złapały się za fraki i zaczęły szarpać. Gdyby nie to, że popularna modelka zaczęła się śmiać, można było potraktować to zajście bardzo poważnie, na szczęście był to tylko performance, choć nie do końca zrozumiały dla internautów.

Jednak to nie inscenizowana bójka wywołała tak silne emocje, a krótkie wideo, na którym osoba z otoczenia Jess przez przypadek zarejestrowała siedzące w pierwszym rzędzie Wieniawę i Maffashion. Gdy influencerka zaczęła się do nich zbliżać, obie z ożywieniem szeptały i chichotały, a później odwróciły głowy w drugą stronę, by na nią nie patrzeć.

Bystre oczy internautów od razu zarejestrowały to zajście, a w sieci rozgorzała dyskusja na ten temat. Zdaniem wielu celebrytki ordynarnie wyśmiały Mercedes:

  • Pięknie uchwycony moment reakcji Wieniawy i Maff.
  • Myślałem, że Wieniawie z tego pejcza siekniesz.
  • Wieniawa… wstyd.
  • Wieniawa jak ostentacyjnie nie patrzy.
  • Widać ze niektórym twoim „znajomym” w pierwszym rzędzie żal d*pę ściskał widocznie. Nieważne, super wyszłaś!
  • Super, ale nie rozumiem, po co Wieniawa na siłę próbowała się śmiać z ciebie do swoich koleżanek.
  • Wieniawa przecież od jakiegoś czasu w mediach, wywiadach zachęca i celebruje GIRL POWER, wzajemne wsparcie i siostrzeństwa kobiet. Kąśliwa reakcja świadczy o odwrotności i hipokryzji.

Tylko spójrzcie:

Jessica nie pozostała obojętna na komentarze fanów i postanowiła odpowiedzieć na jeden z nich:

Ja już się przyzwyczaiłam do świata Mean Girls (ang. wrednych dziewczyn). Już twardą skórę musiałam mieć od gimnazjum — odpowiedziała, ale najwidoczniej doszła do wniosku, że to za mocne słowa i usunęła wpis.

It is what it is (ang. jest, jak jest) – brzmi nowa wersja odpowiedzi.

Co ciekawe, na pojawiające się wpisy zareagowała też sama Maffashion, która postanowiła ocieplić swój wizerunek, okazując byłej przyjaciółce wsparcie:

Było super! Plus to naprawdę stresujące wyjść tak przed ludzi, iść po wybiegu. Wyszło fajnie! Brawo Jess — czytamy.

Myślicie, że między paniami wybuchnie kolejny medialny konflikt?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Paweł Domagała, Edyta Górniak - fot. Instagram @paweldomagala, @edytagorniak

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Paweł Domagała wytknął Edycie Górniak BRAK WYKSZTAŁCENIA?! Zaskakujące słowa

Jan A.P. Kaczmarek - fot. screenshot Youtube @Kultowe Rozmowy

Jan A.P. Kaczmarek walczy o życie! Kompozytor trafił do szpitala i potrzebuje wsparcia. „Z tej choroby się nie wychodzi”