w

Hiszpanie zachwycają się Anną Lewandowską. Oto, co o niej piszą!

fot. Instagram

Choć największe emocje w Hiszpanii budzi transfer Roberta Lewandowskiego, zainteresowanie mediów wzbudziła też Anna Lewandowska. Zachwyceni Lewandowską dziennikarze hiszpańskiego „El Mundo” poświęcili trenerce fitness artykuł, w którym opisano jej osiągnięcia i zasługi.

Transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony stał się rzeczywistością, a kapitan polskiej reprezentacji ma już za sobą oficjalną prezentację, pierwsze treningi oraz imprezę z nowymi kolegami z zespołu.

Hiszpańska prasa oraz fani katalońskiego zespołu bardzo pozytywnie odbierają przejście Lewandowskiego do Barcelony i nie mogą doczekać się pierwszego meczu Roberta. Media szeroko rozpisują się na temat polskiego piłkarza.

Lewandowski wywołał euforię wśród fanów Barcy. Dzięki transferowi Lewandowskiego Barcelona odzyskała status klubu na światowym poziomie„. „Polak otwiera przed trenerem wiele możliwości w ataku” – pisze tamtejsza prasa.

Hiszpańskie media o Lewandowskiej

W Hiszpanii zrobiło się głośno również o Annie Lewandowskiej. Prasa szybko zauważyła, że Lewandowska nie jest jedynie „żoną piłkarza” i sama zapracowała na swój sukces i rozpoznawalność. Podkreślono również, że trenerka fitness jest wielkim wsparciem dla Roberta.

Dziennikarze hiszpańskiego dziennika „El Mundo” postanowili szczegółowo przyjrzeć się Lewandowskiej. W artykule zaznaczono, że Anna ma za sobą sportową karierę i często trenuje wspólnie z mężem, oraz dzieli się z nim swoją wiedzą z dziedziny dietetyki. Lewandowska określana jest jako „zawodniczka karate, medalistka i gwiazda fitness, która dba o formę swojego męża”.

Poza boiskiem Lewandowski ma szczęście dzielić życie ze specjalistką od żywienia i prawdziwą motywatorką, z którą od czasu do czasu trenuje również fitness” – możemy przeczytać.

„El Mundo” zaznacza, że Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w swoim kraju i zebrała w swoich mediach społecznościowych ponad 4 miliony obserwujących. Podkreślono również, że Anna stworzyła własną aplikację treningową, wydała książki oraz posiada firmę cateringową.

Zebrała prawie czterdzieści medali. Łącznie 38 w całej swojej karierze, poświęcając się karate od bardzo młodego wieku. Jest zdobywczynią trzech medali w mistrzostwach świata, sześciu w mistrzostwach Europy i 29 w mistrzostwach Polski. Ukończyła wychowanie fizyczne, obecnie jest Prezesem Olimpiad Specjalnych Polska” – pisze „El Mundo”.


Źródło: El Mundo ; Interia Sport

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Zepchnęła mężczyznę wprost pod nadjeżdżający pociąg, bo… „był czarny” [VIDEO]

Zdjęcie poglądowe - fot. Pexels @Pixabay

Pierwszy orgazm przeżyła w wieku 8 lat. Od tamtej pory ma ich ponad 100 dziennie! „Wiele razy myślałam o popełnieniu samobójstwa”