w

Hanna Konarowska urodziła! Mamy pierwsze zdjęcie maleństwa

Hanna Konarowska urodziła
Hanna Konarowska urodziła

Hanna Konarowska urodziła. Pochwaliła się pierwszym zdjęciem długo wyczekiwanego maleństwa. Jakie szczegóły na jego temat zdradziła?

Hanna Konarowska pochodzi z artystycznej rodziny. Jej pradziadkiem był Jan Parandowski, znany polski pisarz, a dziadkiem aktor Andrzej Szczepkowski. Tą samą ścieżką kariery podążają jej rodzice – Joanna Szczepkowska i Mirosław Konarowski oraz siostra – Maria Konarowska. Aktorka ma na swoim koncie wiele ról w popularnych polskich serialach. Widzowie mogą kojarzyć ją m.in. z Na Wspólnej, Pitbulla, Barw szczęścia czy O mnie się nie martw.

Konarowska realizuje się także w życiu prywatnym. Wspólnie z obecnym mężem, Łukaszem Nowińskim, wychowuje 10-letnią Zofię, której ojcem jest Jakub Wons oraz ich wspólną córkę, Hanię. Teraz do tej szczęśliwej rodziny dołączyło kolejne maleństwo. Chłopiec czy dziewczynka?

Hanna Konarowska urodziła

Hanna długo ukrywała przed swoimi fanami, jakie ma plany na przyszłość. We wrześniu minionego roku zaskoczyła ich podwójnie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że wyszła za mąż. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z założonym wcześniej planem.

Z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa zmuszeni byli zrezygnować z hucznego przyjęcia. Mimo to urządzili kameralną uroczystość, na którą zaprosili wyłącznie najbliższą rodzinę i przyjaciół. Aktorka zdradziła także, że spodziewa się trzeciego dziecka.

Mówi się „chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach”. Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po… Przyszła pandemia.

Był:

Mały kameralny ślub w cudownej restauracji @francuska12a na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00

ciąża numer trzy przed ślubem: bach!

remont mieszkania przedłużony o dwa miesiące

dzień po ślubie wyprowadzka z wynajętego na czas remontu, trzeciego już, mieszkania,

weekend miodowy z dziećmi.

Przez kolejne tygodnie Konarowska udostępniała na Instagramie kadry, na których pokazywała, jak zmienia się jej ciało. Z niecierpliwością wyczekiwała na narodziny maleństwa, jednak temu wcale nie spieszyło się na świat. W jednym z ostatnich postów przyznała, że w jej ocenie ciąża trwa za długo.

[…] Stan zaciążenia jest bardzo rożny, zależy od gatunku. Najkrócej trwa u jamrajowatych (12 dni) i drobnych gryzoni (20–30 dni). I to, to ja rozumiem! Kilkanaście dni i siup, dzieciak przy piersi. Podsumowując: moja tolerancja na obecny stan sięgnęła dna i poproszę o szybki, sprawny, piękny porodzik.

Najwidoczniej maluch chciał z przytupem pojawić się na świecie. Aktorka w walentynki poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że po raz trzeci została szczęśliwą mamą. Póki co nie zdradziła płci i imienia maleństwa. Wpis opatrzyła zdjęciem ze szpitalnej sali.

I od dziś Walentynki mają dla mnie sens.
14.02.2022 nic już więcej nie pisze, bo po co.

Pod publikacją cały czas przybywa komentarzy. Wiele gwiazd pospieszyło z gratulacjami.

  • Anita Sokołowska: Aaaaaa Hania! Gratulacje. Z całego serduszka.
  • Anna Czartoryska-Niemczycka: Oooooooch! Gratulacje.
  • Anna Mucha: … I pojawiła się miłość.
  • Agata Młynarska: No to jest coś! To jest data! Love for ever!
  • Gratuluję!

Prawda, że piękny prezent walentynkowy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anna Mucha składa życzenia walentynkowe Paniom, beztrosko pełzając po plaży i kusząc dekoltem

Kto pojedzie na tegoroczną Eurowizję? Bukmacherzy mają FAWORYTA!