w ,

Kto pojedzie na tegoroczną Eurowizję? Bukmacherzy mają FAWORYTA!

fot. Niektórzy z kandydatów / Instagram

Eurowizja 2022 zbliża się wielkimi krokami. 19 lutego dowiemy się, kto będzie reprezentował Polskę w tegorocznym konkursie, a tymczasem bukmacherzy ustalili już, który kandydat ma największą szansę. Zgadzacie się z ich zdaniem?

Preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji zawsze wywołują niemałe emocje. W zeszłym roku wewnętrzny wybór Rafała Brzozowskiego przez TVP spowodował spore kontrowersje, więc w tym roku Telewizji Polska zdecydowała się na inne podejście do tej kwestii.

Finał polskich preselekcji odbędzie się 19 lutego, kiedy to z grupy muzyków głosami jurorów oraz widowni wybrany zostanie reprezentant lub reprezentantka naszego kraju. Finał będzie można oglądać w Telewizji Polskiej, a o wyjazd do Turynu powalczy dziesięcioro wykonawców.

Kto będzie konkurował o wyjazd na Eurowizję?

  • Ania Byrcyn – „Dokąd?„,
  • Daria – „Paranoia„,
  • Emila Dębska (Mila) – „All I Need„,
  • Karolina Lizer – „Czysta woda„,
  • Karolina Stanisławczyk & Chika Toro – „Move
  • Krystian Ochman – „River„,
  • Kuba Szmajkowski – „Lovesick„,
  • Lidia Kopania – „Why Does It Hurt„,
  • Siostry Szlachta – „Drogowskazy„,
  • Unmute – „Głośniej niż decybele„.

Kogo wytypowali bukmacherzy?

Pierwotnie mówiło się, że największe szanse na wyjazd do Turynu ma Daria ze swoim radiowym hitem „Paranoia”, ale po premierze „River” Krystiana Ochmana, który zwyciężył jedenastą edycję „The Voice of Poland”, jej notowania zaczęły topnieć.

Obecnie analitycy podejrzewają, że to właśnie 22-letni Krystian Ochman ma największe szanse na wygranie preselekcji.

„Według analityków na tegorocznej Eurowizji Polskę będzie reprezentował Krystian Ochman. Zdaniem bukmachera to właśnie jego piosenka „River” ma największe szanse, by 19 lutego wygrać koncert finałowy Krajowych Preselekcji do Eurowizji 2022.” – ujawnia BETFAN.

BETFAN przekazuje, że w ścisłej czołówce są Krystian Ochman i Daria, ale to autor „River” ma dwukrotnie większe szanse na wyjazd do Turynu.

„Aby tak się stało, 23-letni muzyk będzie musiał jednak najpierw pokonać Darię, która z hitem „Paranoia” stanowi jego największą konkurencję. Kurs na zwycięstwo Krystiana Ochmana w preselekcjach wynosi w BETFAN 1.70, co oznacza niemal pewne zdarzenie. Blisko dwukrotnie mniejsze szanse, choć wciąż wysokie, ma Daria. Jej przebój „Paranoia” prezentuje zupełnie inny klimat muzyczny niż „River”, ale to przy nim Polacy zdążyli bawić się w sylwestra i dobrze się z nim osłuchać. Potwierdzeniem tego jest m .in. 11 milionów odtworzeń na YouTube.”

Ostatecznie wszystko będzie zależeć od tego, jak muzycy wypadną 19 lutego na preselekcjach.

Komu kibicujecie? Myślicie, że czeka nas zaskoczenie?

Źródło: BETFAN ; YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Hanna Konarowska urodziła

Hanna Konarowska urodziła! Mamy pierwsze zdjęcie maleństwa

Zażenowana Sandra Kubicka: „Drama zrobiona z czegoś, co nie jest prawdą”