w

Anna Mucha składa życzenia walentynkowe Paniom, beztrosko pełzając po plaży i kusząc dekoltem

Fot. Anna Mucha / Instagram

Anna Mucha z okazji walentynek nie złożyła życzeń swojej drugiej połówce, ale fanom, a raczej przede wszystkim fankom.

Na Instagramie nie łatwo przyciągnąć uwagę przeglądających. Anna Mucha jednak wie doskonale, jak to robić. Z okazji walentynek wrzuciła zdjęcie, które nie sposób ot tak po prostu przewinąć dalej. W odważnym czarnym bikini szybko zainteresowała wielu fanów.

Co ciekawe w walentynkowym poście zabrakło wzmianki o obecnym partnerze aktorki, który w dodatku za cztery dni obchodzi urodziny. Obecną miłością Ani jest Jakub Wons, któremu wyprawiła już kilkanaście dni temu huczną imprezę.

Właśnie na niej po raz pierwszy od bardzo dawna pokazała w social mediach twarz swojej drugiej połówki. Według nieoficjalnych doniesień para spotyka się ze sobą od 2020 roku, a przynajmniej wtedy po raz pierwszy wypatrzyli ich paparazzi.

Na walentynkowe zdjęcie Mucha wybrała zmysłową fotografię, na której jest ubrana wyłącznie w odważne bikini z dekoltem do pępka! Taki strój przyciągnął uwagę fanów, którzy nie szczędzili jej komplementów.

  • Super ❤️❤️❤️❤️ Wzajemnie 😍😍😍
  • Piękny kostium😍
  • Aniu wyglądasz świetnie😍😍😍😍😍
  • 🔥no po prostu chapeau bas🤘💪
  • Piękna boska❤️❤️👏👏😍

Do zdjęcia zamieściła krótki opis, w którym zwraca się przede wszystkim do płci pięknej. Ania życzyła fankom między innymi zdrowego egoizmu!

Z okazji jutrzejszego święta, życzę Wam miłości własnej i zdrowego egoizmu. To zwłaszcza do Was kobitki! nie zapominajcie o sobie, swoich potrzebach i przysłowiowych „pięciu minutach” dla siebie… i żebyśmy jak najczęściej doświadczali chwil kiedy unosimy się nad ziemia 😉 – napisała.

Jak Wam podoba się najnowsze zdjęcie na Instagramie Anny Muchy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Julia Wieniawa rozbawiona pomysłem zakochanej po uszy Sandry Kubickiej. „Dobrze, że tatuażu sobie nie robi”

Hanna Konarowska urodziła

Hanna Konarowska urodziła! Mamy pierwsze zdjęcie maleństwa