w

DramatDramat

Grupa nastolatków zatłukła starszego mężczyznę na ulicy. Dzieci użyły pachołka drogowego [VIDEO]

fot. Philadelphia Police Department / Twitter

Na jednej z ulic Filadelfii w Stanach Zjednoczonych doszło do wstrząsającej sytuacji. Grupa nastolatków zaatakowała starszego mężczyznę i goniła go po ulicy. 73-latek zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Najmłodszy z oprawców miał zaledwie 10 lat.

24 czerwca bieżącego roku w Filadelfii doszło do brutalnego zabójstwa. Lokalna policja niedawno opublikowała nagranie z kamer monitoringu w nadziei na zidentyfikowanie nieletnich sprawców ataku.

Nastolatkowie zabili staruszka na ulicy

Na nagraniu widać, jak grupa nastolatków goni 73-letniego mężczyznę po ulicy, uderzając i rzucając w mężczyznę m.in. pachołkiem drogowym.

Nastolatkowie wielokrotnie uderzali ofiarę przedmiotami, powalając ją na ziemię i powodując obrażenia głowy” – poinformowała lokalna policja.

Policja zidentyfikowała ofiarę szokującej napaści jako 73-letni James Lambert. Mężczyzna zmarł dzień po ataku na skutek odniesionych obrażeń.

W rozmowie z kanałem NBC10, bliscy 73-latka wyznali, że są wstrząśnięci stratą oraz faktem, że za atakiem stały dzieci.

Policja poinformowała, że podejrzani to grupa czterech chłopców oraz trzech dziewczyn w wieku od 10 do 17 lat. Za dostarczenie informacji pozwalających na ujęcie sprawców przewidziana jest nagroda w wysokości 20 tys. dolarów.

Źródło: Newsweek ; NBC10 ; Twiter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Wyprzedził pasem awaryjnym i wyhamował ciężarówkę. TIR-owcy wzięli go w „kleszcze”

Nie udało się uratować 9-latki z Osińca. Dziewczynka, która topiła się w basenie, zmarła po tygodniu walki w szpitalu