w

DramatDramat SuperSuper

[VIDEO] Wyprzedził pasem awaryjnym i wyhamował ciężarówkę. TIR-owcy wzięli go w „kleszcze”

fot. YouTube screenshot

Na autostradzie A2 doszło do nietypowego zdarzenia. TIR-owcy wykonali zgrany manewr i „uwięzili” osobówkę, której kierowca zagrał im na nerwach.

Manewr wyprzedzania ciężarówką na drodze szybkiego ruchu nie jest łatwym zadaniem, a kierowcę TIR-a dodatkowo zawsze może czekać niezadowolenie osób prowadzących osobówki.

Nie każdy kierowca osobówki potrafi zrozumieć potrzebę wykonania tego manewru i cierpliwie poczekać, aż ciężarówka usunie się z lewego pasa.

Wyhamował ciężarówkę

Na nagraniu zarejestrowanym przez kierowcę ciężarówki, które pojawiło się na kanale „STOP CHAM”, widzimy, jak przed autorem nagrania jeden TIR wymija drugiego. Tym samym pojazdy przez pewien czas blokują oba pasy ruchu.

W pewnym momencie w kadr wjeżdża zniecierpliwiony właściciel Peugeota 406 Coupe. Osobówka wyprzedza ciężarówki poboczem, po czym zajeżdża im drogę i hamuje.

Swojego zachowania najpewniej pożałował kilka chwil później, kiedy kierowcy ciężarówek postanowili odwdzięczyć się za jego nieprzyzwoite zachowanie.

Cztery TIR-y ustawiły się naokoło Peugeota i na moment wyhamowały go do zatrzymania na środku autostrady. Kierowcy najprawdopodobniej rozmawiali przez CV-Radio.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie

Źródło: STOP CHAM

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Jechała autostradą z mężem i dziećmi. Nagle w samochód uderzył piorun

Grupa nastolatków zatłukła starszego mężczyznę na ulicy. Dzieci użyły pachołka drogowego [VIDEO]