w

Ewa Wachowicz WYSZŁA ZA MĄŻ! Tabloid dotarł do zaskakujących informacji. Wśród gości gwiazda Polsatu

Ewa Wachowicz - fot. Instagram @ewawachowicz
Ewa Wachowicz - fot. Instagram @ewawachowicz

Ewa Wachowicz bardzo stroni od medialnego szumu i niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Tym razem okazuje się, że pilnie strzegła informacji o własnym ślubie! Uroczystość miała odbyć się w minioną sobotę. Wśród gości, gwiazda Polsatu.

Ewa Wachowicz zyskała ogromną rozpoznawalność dzięki zdobytemu w 1992 roku tytułowi Miss Polonia. Później wystartowała jeszcze w konkursie Miss World i wróciła z niego jako III wicemiss światam a w 1993 wygrała World Miss University. Podczas tych wydarzeń zrobiła prawdziwą furorę, ale nie tylko uroda jest jej atutem.

Po sukcesach na konkursach piękności udało jej się zdobyć posadę sekretarza prasowego premiera Waldemara Pawlaka, przez którą zdecydowała się przerwać studia. Po rozwiązaniu umowy kontynuowała naukę na Wydziale Towaroznawstwa Akademii Ekonomicznej w Krakowie. To kobieta wielu talentów, która żadnej pracy się nie boi. W młodości dorabiała m.in. jako sprzedawczyni na bazarze, sprzątaczka i opiekunka do dzieci.

Pod koniec lat 90. ruszyła na podbój mediów. Założyła firmę producencką Promiss, która wydawała m.in. Poradnik imieninowy na antenie Polsatu. W międzyczasie sama zaczęła prowadzić teleturniej 100 procent dla stu. W 1998 roku rozpoczęła produkcję programu Podróże kulinarne Roberta Makłowicza dla TVP oraz Domową Kawiarenkę dla Polsatu. W końcu w 2007 zadebiutowała z autorskim programem Ewa gotuje, który zrobił wśród widzów prawdziwą furorę.

Ewa Wachowicz wyszła za mąż!

Wachowicz ma za sobą nieudane małżeństwo z dziennikarzem Przemysławem Osuchowskim. Ich ślub odbył się w 1996 roku w ambasadzie Rzeczpospolitej Polskiej w Pretorii. Para doczekała się córki, Aleksandry, lecz gdy dziewczynka miała cztery lata, podjęli decyzję o rozstaniu. Rozwód sformalizowali dopiero w 2007 roku.

Później Ewa związała się ze Sławomirem Kowalewskim, lecz o ich relacji do wczoraj wiedzieliśmy niewiele. Jak udało się ustalić Pudelkowi, zakochani mieli wziąć ślub 2 września w Krakowie.

Ewa i Sławek powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie. Na uroczystości zjawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy Polsatu panny młodej, w tym Izabela Janachowska — przekazał informator portalu.

To zdawało się być prawdą, ponieważ jeszcze tego samego wieczoru Janachowska opublikowała na Instastories zdjęcie z mężem. Ich stroje ewidentnie wskazywało na to, że uczestniczyli w jakimś doniosłym wydarzeniu, ale jak wyjaśniła na Instastories, w ogóle jej tam nie było. Na liście gości natomiast pojawiła się Magda Steczkowska,

W niedzielny poranek Ewa Wachowicz potwierdziła radosne wieści. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się seria zdjęć świeżo upieczonych małżonków. Miss Polonia 1992 włożyła przepiękną, białą suknię z długim trenem i odkrytymi ramionami. Pan Młody włożył garnitur w tym samym kolorze, a stylizację dopełniła czarna mucha i okulary przeciwsłoneczne.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy z gratulacjami:

  • Aneta Kręglicka: Ewuniu, gratulacje. To wspaniała wiadomość. Szczęścia i radości z każdego spędzonego dnia razem.
  • Joanna Koroniewska: Cudnie, gratulujemy!
  • Anna Popek: Gratulacje! Wszystkiego dobrego!
  • Kasia Laska: Najszczęścia Ewuniu!
  • Marzena Rogalska: Ewuś! Gratulacje z całego serca! Niech dobro się mnoży wokół Was.
  • Magda Steczkowska: Gratulacje Kochani, jesteście piękną parą. Dziękuję, że mogłam cieszyć się z Wami, Waszym szczęściem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć młodej parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Miranda Kerr - fot. Instagram @mirandakerr

Miranda Kerr jest w czwartej CIĄŻY! 40-letnia modelka pokazała zaokrąglony brzuch i ujawniła płeć dziecka

Marta Błoch, Mateusz Cisek - fot. Youtube @MatterFML

Youtuberka Murcix z byłej Ekipy Friza ROZSTAŁA SIĘ z chłopakiem? Internauci nie mają wątpliwości