w

Edyta Górniak opublikowała rozpaczliwe nagranie, na którym ZANOSI SIĘ PŁACZEM. Przeżywa prywatną tragedię. „Nie mam słów”

Edyta Górniak, fot. screenshot z programu „My Way”
Edyta Górniak, fot. screenshot z programu „My Way”

Edyta Górniak udostępniła w sieci poruszające nagranie, na którym głośno płacze. Co się stało?

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Na scenie po raz pierwszy pojawiła się w 1986 roku wraz z założonym przez siebie zespołem System B. Przez następne trzy lata w pocie czoła pracowała na swój sukces, który odniosła trzy lata później podczas koncertu Debiuty na 27. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej występ na konkursie Eurowizji w 1994 roku. Utwór To nie ja! zagwarantował jej wysokie, 2. miejsce.

Górniak uwielbia przyrodę i gdy tylko nadarza się okazja, spędza wolny czas na łonie natury. W rozmowie z portalem Newseria Lifestyle zdradziła niegdyś, że uwielbia relaksować się na świeżym powietrzu, słuchając szumu fal lub śpiewu ptaków.

W momencie kiedy schodzę ze sceny, sytuacje, które najbardziej, najszybciej mnie regenerują, to są sytuacje, kiedy jestem blisko przyrody, kiedy słyszę naturalne brzmienie przyrody. Czyli ptaki, drzewa, trawa, wiatr to są dźwięki, które lubię najbardziej. Przy takich dźwiękach się relaksuję i mogę trwać niezmiennie — powiedziała.

Z tego też względu bardzo emocjonalnie reaguje na niszczenie środowiska przez nieodpowiedzialnych ludzi. Najlepszym tego dowodem jest nagranie, które udostępniła w sieci.

Edyta Górniak rozpłakała się na widok spalonego lasu

Edyta w czwartkowy poranek opublikowała na swoim profilu na Instagramie wideo, które nagrała w lesie, po którym spacerowała jeszcze kilka dni temu. Okazuje się, że w tym czasie doszło tam do pożaru, który strawił część rosnących drzew. Wyjaśniła, że ogień zaprószyła osoba, która przejeżdżała tamtędy skuterem.

dwa dni temu opublikowałam zdjęcie z przepięknego magicznego miejsca

dwa dni później ktoś po tym miejscu jeździł skuterem i zaprószył ogień. gasiły go 4 wozy strażackie

Nie mam słów — napisała pod nagraniem.

Na wideo widać fragment spalonego lasu. W tle słychać, jak artystka rozpaczliwie płacze, chodząc po pogorzelisku. W pewnym momencie schyliła się, wzięła w dłoń popioły i je rozsypała.

Pod filmikiem zaroiło się od komentarzy internautów, którzy łączą się z nią w bólu.

  • Niektórzy ludzie są naprawdę okropni… Serce się łamie na kawałki.
  • Straszne…
  • Edytko! Ty jesteś wyjątkowa i bardzo wrażliwa.
  • Smutne, ale natura sobie świetnie poradzi.
  • Pani Edytko, jest Pani bardzo kochaną, wrażliwą o pięknym sercu kobietą. 
  • Coś okropnego… Wielka tragedia.

Nagranie możecie obejrzeć tutaj. W galerii poniżej znajdziecie zdjęcia z miejsca, w którym wybuchł pożar.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Rosjanie oskarżają Ukrainę o… stosowanie czarnej magii do powstrzymania inwazji. Pokazali dowody

Rosyjski żołnierz zgubił telefon na Ukrainie. Znaleźli na nim dane zbrodniarzy z Buczy i kompromitujące nagranie [VIDEO]