w

DramatDramat

Dzieli ich 37 lat. Para podzieliła się radosną nowiną [VIDEO]

fot. Instagram

Mimo że między Cheryl i Quranem istnieje różnica aż 37 lat, para wydaje się zupełnie nie przejmować tym faktem. Małżeństwo twierdzi, że jest w sobie zakochane po uszy, a teraz ogłosili radosną nowinę. Okazuje się, że wkrótce ich rodzina się powiększy.

Cheryl McGregor i 15-letni wówczas Quran McCain po raz pierwszy spotkali się w 2012 roku, kiedy to pracowali dla tej samej sieci fast foodów. Łączyły ich wtedy jedynie zawodowe relacje, lecz zmieniło się to, kiedy dwójka przez przypadek spotkała się po ośmiu latach.

Między Quranem i Cheryl szybko zrodziło się uczucie i choć para miała pewne wątpliwości ze względu na ogromną różnicę wieku, ostatecznie przestali się tym przejmować. Po roku związku McGregor i McKain zdecydowali się na kolejny krok.

Para pobrała się we wrześniu ubiegłego roku i zamieszkała w mieście Rome w amerykańskim stanie Georgia. Cheryl i Quran zainteresowali się TikTokiem, gdzie zaczęli się udzielać i szybko stali się sensacją. Obecnie ich konto obserwują ponad 3 miliony osób.

Para doczeka się potomka

W jednym z najnowszych filmików udostępnionych na TikToku 62-latka i jej 25-letni mąż podzielili się z fanami radosną nowiną. Para w taneczny sposób przekazała, że po wielu miesiącach starań udało im się znaleźć surogatkę, która sprowadzi na świat potomka.

Jak poinformowali, koszt takiej usługi w Stanach Zjednoczonych może sięgać nawet kilkuset tysięcy dolarów.

Mamy szczęście, że znaleźliśmy naszą wybraną surogatkę. Zawsze marzyłem o posiadaniu rodziny z miłością mojego życia – powiedział Quran dla NeedToKnow.online.

Narodziny dziecka zaplanowane są na wiosnę 2023 roku. Choć dla 25-latka będzie to pierwsze dziecko, Cheryl posiada już ósemkę potomstwa oraz jest babcią 17 wnucząt. Cheryl przekazała, że ma świadomość swojego wieku, ale wierzy, że po jej śmierci ukochany poradzi sobie z dzieckiem.

„Jeśli mnie nie będzie, on sobie poradzi. Będzie dobrym ojcem, jest odpowiedzialnym dorosłym. Jestem przekonana, że ​​bardzo dobrze wychowa nasze dziecko” – stwierdziła 62-latka.

@oliver6060

Were having our baby ☺️

♬ original sound – TYSM FOR 100K!! 💞💞💞

Źródło: TikTok ; NeedToKnow.online ; o2.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Uratował życie topiącemu się mężczyźnie. Teraz może trafić do więzienia

[VIDEO] Dręczył starszego pana w windzie. Dostał natychmiastową nauczkę, gdy pojawili się jego znajomi