w

SuperSuper

[VIDEO] Dręczył starszego pana w windzie. Dostał natychmiastową nauczkę, gdy pojawili się jego znajomi

fot. Twitter screenshot

Na początku lipca w centralnym Tajwanie doszło do szokującej sytuacji. Mężczyzna wraz z towarzyszami zaczął zaczepiać i krzyczeć na starszego mężczyznę w windzie. Dostał poważną nauczkę, gdy do akcji wkroczyła kolejna grupa. Nagranie obiegło internet.

Do incydentu doszło w KTV w centralnym Tajwanie. Wydarzenia zarejestrował monitoring obiektu.

Na nagraniu widać starszego mężczyznę w pomarańczowej koszulce polo, który stoi przy panelu kontrolnym windy. Do konfrontacji dochodzi po tym, jak staruszek przypadkowo zamyka drzwi windy, kiedy próbuje wejść do niej młody mężczyzna.

Znęcał się nad staruszkiem

Młody człowiek, zidentyfikowany przez policję jako Hu (胡), przez kilkadziesiąt sekund krzyczy i dręczy starszego mężczyznę, podczas gdy jego towarzysze stoją obok. Staruszek wydaje się przepraszać i wielokrotnie pochyla głowę, aż w końcu grupa trzech osób opuszcza windę.

Na tym się jednak nie skończyło, ponieważ po chwili starszy mężczyzna ponownie wpada na grupę w holu. Hu po raz kolejny nęka starszego człowieka, który nie jest agresywny i znowu przeprasza za swoją pomyłkę.

Dostał porządna nauczkę

Znęcanie się nad staruszkiem trwa przez minutę, aż w końcu do akcji wchodzi mężczyzna w czarnym garniturze, przeciw któremu zwraca się Hu.

Wkrótce po tym, winda otwiera się i wyskakuje z niej czterech mężczyzn, którzy zaczynają bić Hu i jego męskiego towarzysza, podczas gdy kobieta ucieka. Walka kończy się po tym, jak Hu zostaje powalony na podłogę.

Policja w Taichung przekazała, że mężczyzna w czerni był znajomym staruszka, który postanowił go wesprzeć, widząc co się dzieje. Mężczyzna zadzwonił również po swoich znajomych pracujących na górze.

Według podanych informacji Hu doznał lekkich obrażeń i zadrapań. Obrońcy staruszka i Hu podobno nie wnieśli przeciwko sobie zarzutów.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie w dwóch częściach

Źródło: taiwannews.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dzieli ich 37 lat. Para podzieliła się radosną nowiną [VIDEO]

Pożar zboża na pniu w Nowej Wsi Zbąskiej - fot. screenshot Facebook @StormChasersCzerniejewo

Ogromny pożar zboża na pniu w Zbąszyniu! Niszczycielski żywioł strawił 60 hektarów. Dym było widać z kilkudziesięciu kilometrów [ZDJĘCIA]