w

Córka Lewandowskich musiała zostać hospitalizowana. Anna poinformowała o stanie zdrowia pociechy

fot. Instagram screenshot

Anna Lewandowska miała poprowadzić trening dla dzieci i młodzieży na warszawskim Torwarze. Niestety, nagła choroba dziecka pokrzyżowała jej plany. Okazało się, że córka Lewandowskich trafiła do szpitala. Trenerka zamieściła w mediach społecznościowych niepokojące zdjęcie i wyznała: To była ciężka doba.

Anna Lewandowska wraz ze swoim mężem Robertem Lewandowskim i dwoma córkami zamieszkali w Hiszpanii, jako że piłkarz podpisał kontrakt z katalońskim klubem FC Barcelona. W życiu Lewandowskich nastąpiła więc spora zmiana, ponieważ kapitan polskiej reprezentacji ostatnie 8 lat mieszkał w Monachium.

Od pewnego czasu w mediach społecznościowych Lewandowskich możemy oglądać więc relacje ze wspólnie spędzanego czasu w słonecznej Hiszpanii. Nie oznacza to jednak, że nie odwiedzają Polski. Anna Lewandowska w poniedziałek miała poprowadzić w Warszawie trening dla dzieci i młodzieży promujący aktywność fizyczną.

Córka Lewandowskich trafiła do szpitala

Trenerka jest bowiem ambasadorką Szkolnego Klubu Sportowego, który ma na celu upowszechnienie uprawiania sportu już od najmłodszych lat. Niestety, choroba dziecka niespodziewanie pokrzyżowała jej plany. Lewandowska opublikowała na InstaStories zdjęcie, na którym widać jej córkę leżącą na szpitalnym łóżku.

„Jako ambasadorka programu SKS miałam dzisiaj wspierać aktywność fizyczną dzieci na warszawskim Torwarze. Niestety, los pokrzyżował nasze plany… To była ciężka doba. Na szczęście wracamy do zdrowia. Zdrowia nam wszystkim” – napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska miała być główną gwiazdą wydarzenia i poprowadzić trening dla dzieci i młodzieży w Hali Torwar. Wydarzenie odbywało się pod hasłem „Bądź aktywny, bądź zdrowy”.

„W ten poniedziałek, tj. 26.09.2022 na warszawskim Torwarze odbędzie się wyjątkowe wydarzenie! Event SKSowy pod hasłem ‘Bądź aktywny, bądź zdrowy’, który jest dopełnieniem wakacyjnej akcji ‘Bądź aktywny, bądź bezpieczny’. Już o 9:30 nasze grupy SKSiaków będą miały niewątpliwą przyjemność i wyjątkową okazję, aby potrenować z Kobietą Petardą- Anną Lewandowską”– zapowiadali organizatorzy wydarzenia.

Lewandowska informuje o stanie zdrowia córki

Choć Lewandowska nie pojawiła się na wydarzeniu, najważniejsze jest to, że jej córka czuje się już lepiej. W kolejnych dniach żona Roberta Lewandowskiego poinformowała zaniepokojonych fanów, że z jej pociechą jest już dobrze.

„Dziękuję za troskę. Już jest dobrze!” – przekazała Lewandowska, dołączając zdjęcie, na którym widzimy ją leżącą na łóżku i przytulającą do siebie Laurę. Obok widać także Klarę.

fot. Instagram

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Małgorzata Godlewska szokuje nagą sesją na Instagramie. „ŚRODA DZIEŃ NA LODA” [+18]

Katarzyna Warnke zdradziła, jak oszczędza. Dotknęła ją inflacja. „To jest prawdziwy problem”