w

Była gwiazdą „Julii”, a później słuch o niej zaginął. Dziś Julia Rosnowska jest zupełnie inną osobą. Tak się zmieniła [ZDJĘCIA]

Julia Rosnowska - fot. AKPA
Julia Rosnowska - fot. AKPA

Serial Julia emitowany na antenie TVN w 2011 roku bił rekordy popularności. Tytułową bohaterkę zagrała w nim Julia Rosnowska. Jednak była to jej ostatnia wielka rola na długi czas. Później zniknęła z mediów. Okazuje się, że przez lata mocno się zmieniła. Jak teraz wygląda?

Julia Rosnowska jest polską aktorką. Grała w takich produkcjach, jak Świeża krew, Bez tajemnic, W imieniu diabła, Komisarz Alex czy Julia. To właśnie ten ostatni serial przyniósł jej rozpoznawalność, gdyż wcieliła się w nim w główną bohaterkę Julię Chmielewską. Później można było ją zobaczyć na ekranie tylko w małych, epizodycznych rolach. Gwiazda bardziej skupiła się na życiu prywatnym, niż karierze.

Ciekawe jest to, że pochodzi z rodziny artystów. Jej matką jest znana aktorka Bernadetta Machała-Krzemińska. Widzowie kojarzą ją z roli w serialu Plebania. Z kolei ojciec Stanisław Krzemiński jest scenarzystą. Inne nazwisko, niż rodzice odziedziczyła po babci. Sama zdecydowała się na taką zmianę.

Zawsze chciała mieć poczucie, że sama ma moc sprawczą. Świadomość, że otrzymaną rolę zawdzięcza sobie, a nie koneksjom rodzinnym uważa za rzecz bezcenną — donosiło kiedyś Życie na Gorąco.

Młoda aktorka nie chciała ułatwień w życiu ze względu na sławnych rodziców. Chociaż poszła w ich ślady, wolała samodzielnie budować swoją karierę i zyskiwać role, dzięki umiejętnościom. Jednak jej ostatnią główną rolą była postać Julii w serialu o tym samym tytule. Od tego czasu mocno się zmieniła.

Julia Rosnowska - fot. M.Baranowski AKPA

 

Julia Rosnowska – fot. M.Baranowski AKPA

Julia Rosnowska po latach

Aktorka ma obecnie 33 lata i jest dumną mamą dwójki dzieci. Pierwsza pociecha przyszła na świat w 2019 roku. Rosnowska zdecydowała się na naturalny poród w domowym zaciszu. Z kolei drugie dziecko urodziło się w 2021 roku. Gwiazda Julii jednak chroni prywatność dzieci i nie pokazuje ich twarzy w mediach.

Chociaż w świecie show-biznesu się nie udziela, to pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To tam można zobaczyć, jak bardzo się zmieniła przez lata. W ogóle nie przypomina już bohaterki znanej z serialu. Teraz ma krótkie, ciemne włosy, ale nie tylko fryzura uległa zmianie. Postawiła również na inny styl ubierania.

Zobaczcie w naszej galerii odmienioną Rosnowską.

 

 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Ewa Bem - fot. AKPA

Mąż Ewy Bem przekazał niepokojące wieści o stanie jej zdrowia. Wokalistka odwołuje kolejne koncerty

Marcin Hakiel, Dominika - fot. AKPA

Marcin Hakiel zostanie TATĄ! Ukochana tancerza pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na imprezie jednego z tabloidów (FOTO)