w

DramatDramat

Antek Królikowski po rozstaniu z żoną oddał adoptowanego psa? Fani dopytują, gdzie się podział Klasyk

Antek Królikowski
Antek Królikowski

Antoni Królikowski nie dawno rozstał się z Joanną Opozdą i rzekomo układa sobie przyszłość u boku nowej partnerki. Fani zamartwiają się o jego psa, Klasyka. Gdzie się teraz podziewa?

Antek Królikowski to aktor, który największą popularność zdobył dzięki produkcjom Patryka Vegi. Na czołówkach gazet zaczął pojawiać się w momencie, gdy media obiegła wieść o jego związku z Joanną Opozdą. Zakochani od początku sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. Chętnie pokazywali się na branżowych imprezach, podczas których nie szczędzili sobie czułości. Z czasem jednak zaczęło się między nimi psuć i ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu. Rozłąka nie trwała jednak zbyt długo — już po kilku tygodniach znowu byli parą. W sierpniu wzięli ślub, a krótko po tym potwierdzili plotki o ciąży aktorki.

Przyszli rodzice z niecierpliwością wyczekiwali narodzin pierwszego dziecka. Mimo że Opozda miała w tym czasie spore problemy zdrowotne i narażona była na ogromny stres, wszystko przebiegło bez większych komplikacji. Dwa tygodnie temu poinformowała, że maluch jest już na świecie.

[…] Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie. Dziś, w końcu mogę Cię przytulić.
Moje małe cudo.
Przez wszystkie te miesiące dłużyło mi się potwornie w łóżku, które stało się moim więzieniem.
Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres.
Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu…
Było nam cholernie trudno.
I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu.
Przetrwaliśmy […] – pisała na Instagramie.

Krótko po tym media obiegła wieść, że świeżo upieczeni rodzice nie są już razem.

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Co stało się z psem aktora?

Zaledwie kilkanaście godzin po tym, jak aktorka poinformowała o narodzinach syna, media obiegła wieść o ich rozstaniu. Pudelek skontaktował się z osobą z ich otoczenia, która potwierdziła, że Antek ma już nową partnerkę, z którą wiąże plany na przyszłość.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył – tłumaczyło źródło tabloidu.

Małżonkowie zdecydowali się zamieszkać oddzielnie. Ona została w ich mieszkaniu, natomiast on przeprowadził się do rodzinnego domu. Mimo dzielącej ich odległości stara się wywiązywać ze swoich obowiązków i codziennie odwiedza Joannę oraz ich malutkiego synka, co potwierdzają zdjęcia paparazzi.

Królikowski w przeszłości był związany z Julią Wieniawą. Wówczas też zdecydował się zaadoptować psa, któremu nadał imię Klasyk. Zdjęcia uroczego kundelka regularnie pojawiały się na jego profilu w mediach społecznościowych.

Od dłuższego czasu Antek nie publikował zdjęć Klasyka. Jego fani zaczęli zastanawiać się nad tym, co u niego słychać i gdzie obecnie przebywa. Super Express przyjrzał się tej sprawie i ustalił, że piesek tymczasowo przebiega u jego rodziny. Aktor jest z nim bardzo związany, w związku z czym regularnie go odwiedza.

W poniedziałek około godz. 17 Antek przyjechał do rodziny, by pobawić się z Klasykiem. Porozmawiał z babcią Jadzią i pojechał do domu matki, gdzie został na noc – powiedział informator tabloidu.

Z pewnością, gdy Antek stanie na nogi, ponownie zamieszka ze swoim czworonożnym przyjacielem, który jak sami widzicie, podziela jego pasję do aktorstwa.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

UE

Unia Europejska wprowadza nowe sankcje dla Rosji i Białorusi. Uderzą w banki i oligarchów

Policja

Tragedia w Płocku! W jednym z mieszkań odnaleziono ciała trzech chłopców. Policja szuka sprawcy