w

Anna Lewandowska z wakacji na wakacje i to bez Roberta. „No i dziś to by było na tyle z urlopu”

Fot. Anna Lewandowska / Instagram

Anna Lewandowska rozpoczyna Nowy Rok od pobytu na kolejnych wakacjach. Tym razem jednak bez swojego męża – Roberta Lewandowskiego.

To była przyjemna końcówka roku dla Lewandowskich. Robert został zaproszony na galę w Dubaju, aby odebrać nagrodę Global Soccer Awards. Wraz z nim do Zjednoczonych Emiratów Arabskich udała się jego rodzina.

Robert z Anią postanowili skorzystać ze służbowego wyjazdu i go nieco przedłużyć zaliczając przy okazji krótkie wspólne wakacje. Ich kilkudniowy pobyt pełen atrakcji zakończył się tuż po Nowym Roku.

Lewy musiał udać się do pracy, a Anna Lewandowska skwitowała ten – jakby się mogło wydawać – krótki tydzień relaksu: – to i tak sporo, jak na niego. Sama natomiast postanowiła wyskoczyć jeszcze na kilka dni w cieplejsze strony świata.

Melduję – treningi #1 wykonany! Za to książka, którą planowałam przeczytać… póki co, niecałe 3 strony za mną. Ale tak mnie wkręciły Wasze wiadomości, że głównie to robiłam w czasie drzemek moich dziewczynek. No i dziś to by było na tyle z urlopu pt. „Mama z dziećmi” 

– napisała Ania

Anna Lewandowska wraz z dziećmi wyleciała na Malediwy, gdzie korzysta z promieni słońca, ale również pracuje. Skrupulatnie nadzoruje postępy swoich podopiecznych i układa kolejne plany żywieniowe. Naturalnie zajmuje się także dziećmi i nie zaniedbuje własnych treningów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Magdalena Ogórek ostro o aborcji: „Dziecko ma zapłacić skrobanką za to, że mamusia na imprezie się zapomniała?”

Maffashion uderza w leniwych turystów! „Nie możecie sobie odmówić tej przyjemności męczenia zwierząt? „