w

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się fotką z mamą. Internauci oniemieli na jej widok! „Piękna Pani”

Agnieszka Woźniak-Starak - fot. Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak-Starak - fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To tam pochwaliła się niedawno udziałem w tegorocznych wyborach. W głosowaniu towarzyszyła jej mama. Fani byli zachwyceni wyglądem rodzicielki celebrytki.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w kraju. Większość dobrze kojarzy ją z roli prowadzącej takich programów, jak Kawa czy herbata, Pytanie na śniadanie czy Dzień dobry TVN. Można było ją również zobaczyć w Ameryka Express, Bitwie na Głosy i usłyszeć w Radiowej Jedynce czy newonce.radio.

Celebrytka chętnie także udziela się w mediach społecznościowych. Tam dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym, jak i wypowiada na temat spraw bieżących. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z wyborów, na których nie była sama.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała mamę

Dziennikarka chętnie bierze udział w ważnych wydarzeniach, więc nie mogło także jej zabraknąć na wyborach. Relacją z nich postanowiła pochwalić się także na swoim profilu. Okazuje się, że na głosowanie nie wybrała się w pojedynkę, a wraz z mamą.

Wybory to święto demokracji, ja dziś świętowałam razem z mamą. Niezależnie od wyników peace & love dla wszystkich — napisała na Instagramie.

Fani szybko ruszyli do komentowania. Byli zachwyceni tym, że obie panie poszły głosować wspólnie. Jednak to wygląd mamy celebrytki wywołał największe poruszenie. Wiele osób zwróciło uwagę na podobieństwo między paniami.

  • Piękne kobiety! Jaka pani podobna do mamy.
  • Aga to cała mama.
  • Piękna mama! Wyglądacie jak siostry!
  • Mama piękna Pani … Obie Panie piękne!
  • Jaka piękna mama.
  • Pani Agnieszko to teraz wiadomo skąd ta uroda, mama Pani to piękna kobieta.
  • Kocham za naturalność i skromność.
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Stuart B. - fot. Podlewski/AKPA

(TYLKO U NAS) Pandora Gate. Co dalej z zatrzymanym w Wielkiej Brytanii Stuartem B.? Mamy komentarz prokuratury

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda usłyszała zarzuty prokuratorskie?! Wydała oficjalne oświadczenie. „Człowiek uczy się całe życie”