w

Agnieszka Woźniak-Starak znalazła nową MIŁOŚĆ! „Wywrócił wszystko do góry nogami”. Takiego zakończenia roku się nie spodziewała

Agnieszka Woźniak-Starak - fot. Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak-Starak - fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w kraju. Większość kojarzy ją ze szklanego ekranu z roli prezenterki. Okazuje się, że w tym roku wiele się u niej zmieniło i to nie tylko na ścieżce zawodowej. Postanowiła podsumować swój rok.

Agnieszka Woźniak-Starak jest dobrze znana w świecie show-biznesu. Fani kojarzą ją z takich programów, jak Kawa czy herbata?, Pytanie na śniadanie, Ameryka Express czy Na językach. Przez długi czas prowadziła też Dzień dobry TVN, lecz z posadą pożegnała się w tym roku. To jednak nie była jedyna duża zmiana w jej życiu w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dziennikarka miała dość burzliwy rok. Nie brakowało w nim wzlotów i upadków, a przy tym kilku skandali. Na swoim koncie ma parę konfliktów, jak ten z Jarosławem Jakimowiczem. Jednak nie wszystko nie szło po jej myśli w bieżącym roku. Prezenterka podsumowała wszystkie miesiące i bilans wyszedł całkiem pozytywny.

Agnieszka Woźniak-Starak robi podsumowanie roku

Dziennikarka jest bardzo aktywna i zawodowo i prywatnie. W mediach społecznościowych chętnie publikuje kadry z pracy i zza kulis. Już po tym można było stwierdzić, że jej rok był dość barwny i dynamiczny. Okazuje się, że ona sama uważa, że przyniósł on wiele zmian i pozytywów.

Dla mnie to był rok ogromnych zmian. Różnych. I takich bardzo znaczących. I myślę, że to był bardzo ważny rok. Taki rok, który trochę wywrócił wszystko do góry nogami. Mam swoje sukcesy. Największe zachowam w tajemnicy. Ale dużo się w tym roku działo. Na pewno to będzie rok, który zapamiętam bardzo dobrze — mówiła w wywiadzie z Co za tydzień.

Prezenterka z sukcesów może pochwalić się nową posadą. Będzie bowiem prowadzić popularne show Mam Talent!. To na tym projekcie ma zamiar skupić się w nadchodzącym Nowym Roku. Jednak nie tylko praca uległa zmianie, a też miłosne sprawy. Woźniak-Starak w końcu znalazła ukochanego. Jej wybrankiem jest biznesmenem i restauratorem. Poznali się w czasie żałoby, gdy celebrytka próbowała swoich sił w sztuce kulinarnej. Z gastronomicznych planów nic nie wyszło, ale przyjaźń przerodziła się w silniejsze uczucie.

Myślicie, że kolejny rok przyniesie nowy etap w relacji prezenterki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Waldemar, Ewa, Rolnik szuka żony - fot. YouTube @Rolnikszukazonyoficjalny

„Rolnik szuka żony”. Relacja Waldemara i Ewy okazała się fiaskiem. Przed kamerami padły przykre słowa. „ŻAŁUJĘ, że cię wybrałem”

Świąteczne akcje charytatywne

Szlachetna paczka, pomoc dla DPS, schroniska dla zwierząt… Akcje charytatywne, dzięki którym sprawisz komuś wymarzone święta