w

Agata Rubik szaleje z córkami w kuchni, piekąc pierniczki. Internauci przyglądają się 10-latce. „Małolata ma TIPSY”! Wybuchła afera (WIDEO)

Agata Rubik - fot. Instagram @agata_rubik
Agata Rubik - fot. Instagram @agata_rubik

W domu Rubików ruszyły przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Ostatnio Agata zabrała się z córkami i przyjaciółką za pieczenie pierniczków, lecz to nie ciastka skradły uwagę internautów. Część z nich zauważyła długie paznokcie 10-latki i na żonę dyrygenta wylała się fala hejtu. Nie zostawiła tego bez komentarza.

Agata i Piotr Rubikowie, od czasu przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych cieszą się zdecydowanie większą popularnością niż wcześniej. Internauci nie tylko dopytują o to, jak wygląda ich życie za oceanem, ale i bacznie przyglądają się temu, co robią na co dzień. Pojawiło się również wiele osób, które nie szczędzą im słów krytyki lub straszą np. wysokimi rachunkami za wizytę w szpitalu. W międzyczasie wybuchło kilka większych i mniejszych afer z ich udziałem, o których było głośno w mediach.

Mimo hejtu i ogólnego zamieszania żona dyrygenta chętnie publikuje w mediach społecznościowych nowe treści. Ostatnio pochwaliła się, że wraz z córkami zaczęły przygotowywać się do świąt. Także i tym razem w sieci zawrzało. Dlaczego?

Internauci atakują 10-letnią córkę Rubików. Poszło o paznokcie!

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami i w domach wielu gwiazd powoli czuć już świąteczny klimat. Powoli do swojego apartamentu wprowadza go również Agata, która wraz z córkami i Ewą Samą z Żon Miami, zabrała się za pieczenie pierniczków. Panie w świetnych nastrojach szalały w kuchni przy dźwiękach świątecznego przeboju. Podskakiwały, wymachiwały i naprawdę świetnie się bawiły. Nie wszystkim się to spodobało.

Część internautów oglądających nagranie na Instagramie zauważyła, że 10-letnia córka Rubików, Alicja, ma długie tipsy. Niektórzy od razu zaczęli sugerować, że to naklejane paznokcie, które może w każdej chwili zdjąć, lecz nie wszystkich to przekonało. W komentarzach rozgorzała burza, a komentujący zaczęli słać gromy na Agatę, która pozwoliła dziewczynce na coś takiego.

  • Niech młoda ma tipsy jak lubi. Ale niech w nich nie robi jedzenia. Podstawa każdej pracy, gdzie higiena się liczy to właśnie krótkie paznokcie. Bo niestety nie da się tego wszystkiego wyczyścić. Dla zabawy kiedyś w laboratorium mikrobiologii w pracy robiliśmy wymazy spod paznokci / tipsów dziewczyn, które właśnie dokładnie wyszorowały ręce. Fajne okazy nam wyrastały! Od drożdżaków, przez grzybki, po bakterie kałowe. Smacznych ciasteczek.
  • Ta małolata ma tipsy.
  • Dziwnie to wygląda…
  • Mała jakie paznokcie, aż dziwnie się patrzy. Niesmacznie.
  • Dziecko i tipsy
  • Smacznego! Choć nie ukrywam, że rzuciły mi się paznokcie Ali. Wow. W Miami nauczycielom to nie przeszkadza?

Agata, która nie unika konfrontacji z internautami, odpowiedziała na kilka komentarzy. Z jednego z jej wpisów możemy dowiedzieć się, że Ala chodzi z takimi paznokciami do szkoły.

Akurat chodzi w nich do szkoły i nikt nie ma nic przeciwko. Klejenie tipsów to aktualnie jej ulubione zajęcie

Mimo obaw komentujących okazuje się, że nauczyciele nie mają nic przeciwko takim stylizacjom.

Tu każdy może być sobą — odpisała.

Niektórzy mogli liczyć na nieco bardziej ironiczne odzywki Rubik. Pod niektórymi wpisami możemy przeczytać, jak pisze, że:

  • Ala to młoda tipsiara.
  • Myślę, ze razem z matką pójdą do piekła za to! 

Przyznała również, że jest jej przykro, ale mentalności ludzi nie zmienimy oraz przestrzegła, że najpewniej to nie ostatni raz, gdy zobaczyli 10-latkę z tipsami.

Myślicie, że oburzenie komentujących było uzasadnione?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sylwia Gaczorek - fot. YouTube @Sylvviag

Sylwia Gaczorek przyznała, że MARNUJE jedzenie! Robi to z powodu, który oburzył internautów. „Zawsze wywalam” (WIDEO)

Świąteczne zestawy kosmetyków

Świąteczne zestawy kosmetyków. Podaruj sobie i bliskim odrobinę przyjemności