w

Sylwia Gaczorek przyznała, że MARNUJE jedzenie! Robi to z powodu, który oburzył internautów. „Zawsze wywalam” (WIDEO)

Sylwia Gaczorek - fot. YouTube @Sylvviag
Sylwia Gaczorek - fot. YouTube @Sylvviag

Sylwia Gaczorek, podobnie jak inni influencerzy, od początku grudnia publikuje na YouTube vlogmasy, czyli filmy, na których pokazuje, jak przygotowuje się do świąt. Na najnowszym nagraniu otwarcie przyznała, że marnuje jedzenie, co nie przeszło bez echa. Internauci są na nią wściekli.

Sylwia Gaczorek to właścicielka popularnej w Krakowie i Warszawie sieci salonów fryzjerskich. Oprócz tego prężnie dzieła w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją blisko 600 tysięcy osób, z kolei na YouTube jej kanał ma 264 tys. subskrypcji. Wielokrotnie podkreślała, że ciężko pracowała na swój sukces, lecz nie wszystkie jej zachowania przypadły widzom do gustu.

Influencerka, podobnie jak inni influencerzy, w grudniu publikuje vlogmasy, czyli filmy, na których pokazuje, jak przygotowuje się do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Zdaje się, że nie wszystko poszło zgodnie z jej planem, ponieważ jedno z nagrań wywołało w sieci ogromne oburzenie, bowiem przyznała się do czegoś, co od lat jest głośno krytykowane.

Sylwia Gaczorek marnuje jedzenie

W najnowszym wideo opublikowanym przez Sylwię mogliśmy wysłuchać fragmentu jej rozmowy z siostrą. Kobieta dopytywała, gdzie jest ciasto, które zostawiła sobie na później. Wtedy Gaczorek wyznała, że je wyrzuciła i przyznała, że zawsze to robi, ponieważ nie podobają jej się resztki jedzenia.

Nienawidzę, jak ktoś tak zostawia jedzenie i zawsze wywalam. Słyszycie? […] Ja strasznie nie lubię, kiedy ktoś zostawia jedzenie na blacie, takie odgryzione. Bardzo nie lubię i mi się nie podoba ten widok, więc zawsze wyrzucam. I tak samo nie lubię, jak ktoś z talerzem do lodówki wkłada jedzenie i zawsze, jak to widzę, to od razu wyrzucam. W ogóle ja mam manię wyrzucania, wszystko bym wyrzucała — tłumaczyła widzom.

Jej rozmówczyni była wyraźnie zaskoczona tym faktem, tym bardziej że w jej ocenie było to pół kawałka. Fragment trafił na TikToka i wywołał ogromne oburzenie. Internauci są wściekli na influencerkę, że mimo wielu akcji namawiających do tego, by nie marnować jedzenia, ona mówi o tym z taką lekkością i jak się okazuje, wyrzuca dobrą żywność tylko ze względów estetycznych.

  • Zagotowało mnie.
  • Mnie wewnętrznie boli, jak ktoś wyrzuca jedzenie w ogóle.
  • Rozczarowałam się.
  • Marnowanie żywności…. żałosne.
  • Jak można promować marnowanie żywności?
  • Czekam na czasy kiedy ludzie przestaną bezmyślnie marnować zdatną do zjedzenia żywność.
  • Zapomniała o tym już jak kasy kiedyś w domu brakowało… Teraz wyrzuca jedzenie bo nie wygląda jej ładnie w lodówce. Masakra.

Myślicie, że się do tego odniesie?

@pantofelek.pl Sylwia Gaczorek przyznała, że wyrzuca jedzenie. Co o tym myślicie? 🤔 #pantofelekpl #sylwiagaczorek ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Świąteczne stylizacje paznokci - fot. Instagram @lindseysbeautylounge1, @onenailtorulethemall, @cherrybombnailss

Paznokcie na święta. Te wzory i kolory są najmodniejsze w tym sezonie! Modne stylizacje na Boże Narodzenie 2023

Agata Rubik - fot. Instagram @agata_rubik

Agata Rubik szaleje z córkami w kuchni, piekąc pierniczki. Internauci przyglądają się 10-latce. „Małolata ma TIPSY”! Wybuchła afera (WIDEO)