w

Adrianna z „Królowych życia” zaręczyła się z młodszym o 30 lat partnerem! „Nie spodziewałam się tego, co usłyszę i zobaczę”

Adrianna Eisenbach - fot. Instagram @adrianna_scandal_queen
Adrianna Eisenbach - fot. Instagram @adrianna_scandal_queen

54-letnia Adrianna Eisenbach znana widzom z programu Królowe życia zaręczyła się! Młodszy o 30 lat partner zaskoczył ją podczas wspólnych wakacji. Pierścionek wręczył jej w niezwykle malowniczych okolicznościach. Celebrytka wszystko zrelacjonowała.

Adrianna Eisenbach to jedna z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu Królowe życia. Mimo że wystąpiła tylko w jednym sezonie, zdobyła sporą rozpoznawalność, a to za sprawą tego, jak wygląda. 54-latka zasłynęła ze swojego zamiłowania do tatuaży. W ciągu kilku lat pokryła tuszem aż 96.05% ciała i obecnie może poszczycić się tytułem najbardziej wytatuowanej Polki.

Popularność udało jej się przenieść do mediów społecznościowych, a tam wzbudziła jeszcze większe kontrowersje. Kobieta związała się z 24-letnim Davidem i choć wiele osób na początku sądziło, że to tylko przelotny romans, teraz ich relacja wkroczyła na wyższy poziom.

Adrianna Eisenbach z Królowych życia się zaręczyła

Eisenbach ostatnio wybrała się wraz z partnerem na urlop do Turcji. Wszystko skrzętnie relacjonowali w mediach społecznościowych, co stało się dla nich zgubne. Podczas wyjazdu Królowej życia ukradziono luksusowe Porsche. Fakt ten nieźle ją zirytował, aczkolwiek zdaje się, że szybko zapomniała o nieprzyjemnościach, bowiem w jej życiu zaszła kolejna, duża zmiana.

54-latka w najnowszym poście opublikowanym na Instagramie poinformowała, że się zaręczyła! 24-letni David podczas wypadu do Kapadocji, w której obserwowali latające balony, nieoczekiwanie klęknął przed nią i poprosił ją o rękę. Celebrytka w obszernej relacji zdradziła, że niczego się nie spodziewała.

ZARĘCZYNY. W Cappadocia na punkcie widokowym gdy wszystkie balony uniosły się do góry, podziwiając wschód słońca, piękne kolorowe widoki … nagle podszedł do mnie David i uklęknął … nie wiedziałam, co się dzieje, nie spodziewałam się tego co usłyszę i zobaczę. Patrząc na mnie z ogromnym uśmiechem i łzami w oczach, trzymając pierścionek w rękach, powiedział do mnie tak piękne słowa, których nigdy nie zapomnę.

Zaraz po tym zapytał, czy zechciałaby zostać jego żoną. Odpowiedź mogła być tylko jedna:

Zapytał mnie na końcu czy chcę zostać jego żoną i ja odpowiedziałam TAK. Wpadliśmy sobie w ramiona… w tym momencie zapomnieliśmy o całym świecie. Tak jakbyśmy byli tylko my sami z tymi kolorowymi balonami … Kocham Cię.

Post opatrzyła serią zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia. Trzeba przyznać, że David ma duszę romantyka, ponieważ wybrał jeden z najpiękniejszych momentów na oświadczyny.

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy. Choć początkowo wiele osób krytykowało Adę za to, że związała się z 24-latkiem, teraz internauci gorąco im kibicują, ponieważ są chodzącym dowodem na to, że w miłości wiek nie ma znaczenia.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zosia Zborowska, Andrzej Wrona - fot. Instagram @w_kracze, @zborowskazofia

Zosia Zborowska pokazała fanom fotkę odmienionego męża. Andrzej nieźle się na nią wkurzył: „Pismo od prawnika masz na mailu”

Agata Załęcka, Jakub Kwiatkowski - fot. Kurnikowski/AKPA

Agata Załęcka odsłania intymne kulisy małżeństwa z rzecznikiem PZPN. „Ogień naszej namiętności wciąż pali się wielkim płomieniem”