w ,

Adrianna z programu „Królowe życia” została OKRADZIONA! Złodzieje przyczaili się na luksusowe auto. „Za**li porsche z garażu”

Adrianna Eisenbach - fot. Instagram @adrianna_scandal_queen
Adrianna Eisenbach - fot. Instagram @adrianna_scandal_queen

Adrianna Eisenbach zyskała dużą popularność dzięki udziałowi w programie Królowe życia. Odkąd zrezygnowała z udziału, zaczęła prężnie działać w mediach społecznościowych. To właśnie tam opublikowała nagranie, w którym poinformowała, że skradziono jej luksusowe auto. Co wiadomo?

Adrianna Eisenbach to jedna z uczestniczek programu Królowe życia. Choć wystąpiła tylko w jednym sezonie, zdobyła sporą rozpoznawalność. Od razu rzuciła się widzom w oczy, ponieważ jej ciało pokrywają liczne tatuaże. W ciągu zaledwie dwóch lat pokryła ciało tuszem w 96.05% i obecnie jest najbardziej wytatuowaną Polką.

[…]  W ilu procentach jest wytatuowane moje ciało … nareszcie jest to obliczone, dokładnie pomierzone sposobem jak oblicza się poparzone ciało i wcale tych procentów nie wyszło aż tak mało. Spodziewałam się 95%, bo tak też oceniały gazety, a jednak to okazały się bzdety. Jest tego nawet i procent więcej, bo 96,05% dokładnie i to brzmi już całkiem ładnie. Chociaż oceniali to bardzo blisko, ale teraz wiemy to z pewnością, że do 100% już niedużo brakuje, bo niecałe 4% – pisała na Instagramie.

Scandal Queen chętnie pokazuje w mediach społecznościowych, jak wygląda jej codzienność. A w tej nie brakuje radości. Od dawna jest w związku z młodszym o 30 lat partnerem i choć nie raz mierzyła się z tego powodu z ogromną krytyką, nie robi to na niej większego wrażenia. Regularnie publikuje w sieci zabawne nagrania, które cieszą się coraz większą popularnością. Niestety ostatnio los nie był wobec niej łaskawy.

Adrianna z Królowych życia została okradziona

Królowa życia ostatnio poleciała z ukochanym do Turcji na dwutygodniowy urlop. Piękna pogoda i malownicze krajobrazy wprawiły ich w dobry nastrój, dlatego też nie spodziewali się tego, co czeka na nich po powrocie do Polski. Na Instagramie poinformowała, że została okradziona! Przestępcy, korzystając z jej nieobecności, pozbawili ją luksusowego auta. Błyskawicznie zgłosiła sprawę na policję.

Kochani, wróciliśmy z urlopu i jest niespodzianka. Ukradli mi Porsche. Nie wiem, co mam powiedzieć. Po prostu z****ali z garażu. Przepraszam za słownik. Została tylko jakaś taka część, którą nie wiem, czy nie mogli uruchomić tego auta, czy co. To już jest po prostu hit, żeby z garażu ukraść auto. No teraz policja. Czekamy — relacjonowała.

Celebrytka dodała, że na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie kryła jednak swojego oburzenia i braku zrozumienia dla tej sytuacji. Nie była w stanie pojąć, czym kierowali się ludzie, którzy wyciągnęli ręce po nie swoją własność.

Niestety, pod wpisem zaroiło się od nieprzychylnych komentarzy. Obserwatorzy zaczęli wytykać jej, że sama poniekąd się do tego przyczyniła, publikując w sieci relacje z zagranicznych wojaży.

  • Dlatego relacji na żywo z wakacji lepiej nie robić… Złodziej tylko czeka.
  • Płakać za materialną rzeczą, o rany, szok.
  • Więcej wstawiania relacji, że jest się daleko od domu.
  • Wiedzą, że nikogo nie ma, relacja na żywo z zabawy, chata wolna. Wszędzie mówią, żeby nie podawać informacji, że nikogo nie ma w domu. Współczuję.
  • No, afiszujemy się, jak wyjeżdżamy, to niestety tak działa. Złodzieje tylko czyhają. No, ale będąc osobą publiczną, ciężko mieć tylko znajomych.
  • Właśnie pokazałaś na story, jak jesteś pustą pisanką… Najpierw oskarżasz cały naród, że ktoś Ci ukradł samochód, a następnie oskarżasz ludzi z Ukrainy, że przez nich jest więcej przestępstw… A jeszcze kilka miesięcy temu strasznie pomagałaś im… Razem ze swoim partnerem pokazaliście swoje prostactwo…

Celebrytka nie pozostała obojętna na te wpisy i wrzuciła na Instastories nagranie, w którym odpowiada wszystkim krytykującym ją internautom:

Co, ja za Wasze pieniądze kupiłam to auto, że się tak wyżywacie?! […] Każdy wstawia story, bo jest szczęśliwy na urlopie. Wy byście nie wstawili, jakbyście byli szczęśliwi na urlopie? Po co się wyżywacie tak? Żal Wam d**ę ściska? Ciemny jest ten naród naprawdę, żeby jeszcze klaskać złodziejom, którzy ukradli auto z garażu. Wstydźcie się takie komentarze pisać — skwitowała ostro.

Mamy nadzieję, że policji szybko uda się ustalić sprawców i odzyskać samochód Adrianny.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówska - fot. Instagram @natalia.kukulska

Natalia Kukulska świętuje urodziny córki. Wyprawiła jej wyjątkową 18-nastkę! „Z mojego maleństwa taka piękna księżniczka!”

Paulina Krupińska - fot. Instagram @pkrupinska

Paulina Krupińska w końcu uległa. Celebrytka pokazała TWARZE pociech. Fani: „Piękna Mama i Dzieci”