w

DramatDramat

Wojciech Cejrowski będzie miał kłopoty? Pismo w jego sprawie wpłynęło do prokuratury!

Fot. YouTube / Screenshot

Wojciech Cejrowski musi liczyć się z konsekwencjami swojego braku wyobraźni i jednocześnie niedoinformowania. Fundacja Ludzie Przeciw Myśliwym złożyła w jego sprawie pismo do prokuratury.

Wojciech Cejrowski to znany w całej Polsce podróżnik, który również nie kryje się ze swoimi często kontrowersyjnymi poglądami. W związku z tym ma wielu sympatyków, ale także zażartych przeciwników.

Mniej więcej dwa miesiące temu w mediach wybuchła afera z nim w roli głównej. Cejrowski bowiem postanowił pokazać, jak wytrzymała jest skorupa żółwia i na nim… stanął! Twierdził przy tym, że nie krzywdzi w żaden sposób zwierzęcia.

Prawda jednak okazała się zupełnie odmienna. Żółwie odczuwają ból przez skorupę. Tuż po emisji odcinka w tej sprawie wypowiedziało się kilku specjalistów, którzy otwarcie zarzucali Cejrowskiemu znęcanie się nad żółwiem.

Prowadzący program „Boso przez świat” teraz będzie najprawdopodobniej musiał odpowiedzieć za swój brak wiedzy i głupotę jednocześnie. Fundacja Ludzie Przeciw Myśliwym złożyła bowiem do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście zawiadomienie o popełnieniu przez podróżnika przestępstwa.

Fot. Ludzie Przeciw Myśliwym / Facebook

Według informacji posiadanych przez ww. fundację żółw, na którym stanął Cejrowski, został po nagraniu odcinka zabity!

W zawiadomieniu podnosimy, że Wojciech Cejrowski dopuścił się znęcania nad żywym zwierzęciem oraz dopuścił się również przestępstwa, które polegało na publicznym pochwalaniu czynu zabronionego czyli zachęcał innych do krzywdzenia bezbronnych zwierząt.Z naszych informacji wynika, że żółw na którym w swoim programie stawał Cejrowski, chwilę po zakończeniu nagrania został zabity.

czytamy w poście zamieszczonym przez fundację.

Jak wy oceniacie zachowanie podróżnika?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Michał Wiśniewski odrzucił propozycję walki na Fame MMA! Mógł zarobić fortunę!

Kaja Godek jest W CIĄŻY! Nowinę przekazała w nietypowych okolicznościach [ZDJĘCIA]