w

HahaHaha

Kaja Godek jest W CIĄŻY! Nowinę przekazała w nietypowych okolicznościach [ZDJĘCIA]

fot. Kaja Godek / Facebook

Kaja Godek pochwaliła się w sieci, że rozpoczął się proces wytoczony szczecińskiej współorganizatorce Marszu Równości z powodu zniesławienia, a przy okazji podzieliła się niespodziewaną nowiną.

Kaja Godek od lat znana jest ze swojego stanowiska „pro life” i walki o całkowity zakaz aborcji. Szefowa Fundacji Życie i Rodzina uważa, że aborcja nie powinna być wykonywana nawet w przypadku gwałtu. W ostatnim czasie najbardziej znana polska działaczka „pro life” wzięła sobie na cel osoby należące do społeczności LGBT, i złożyła w sejmie projekt ustawy „Stop LGBT”.

Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku, to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce. Dlatego, że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich. Tam na sześć przypadków molestowania pięć ma charakter homoseksualny. I to zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty” – powiedziała Godek w 2019 roku na antenie Polsat News.

Kaja Godek jest w ciąży

Kaja aktywnie posługuje się mediami społecznościowymi, gdzie dzieli się odpowiadającymi jej światopoglądowi materiałami oraz relacjonuje swoją „walkę”. We wtorek wieczorem Godek pochwaliła się wizytą w szczecińskim sądzie spowodowaną faktem, że ruszył proces o zniesławienie, który wytoczyła aktywistce i jednej ze współorganizatorek Marszu Równości, Monice Tichy.

Szczecin! Dziś odbyła się rozprawa w procesie karnym przeciw Monice Tichy, która po publikacji wyroku TK w trakcie czarnego protestu w wulgarny sposób mnie lżyła. Zeznawali Dariusz Matecki i Krzysztof Kasprzak. Pozdrawiam!” – poinformowała antyaborcyjna aktywistka.

„Radosną” chwilę Godek postanowiła uwiecznić na wspólnym zdjęciu z prezesem Solidarnej Polski na Pomorzu Zachodnim, Dariuszem Mateckim. Kilka godzin później okazało się jednak, że proces nie był jedyną ważną informacją, którą tego dnia ze światem podzieliła się Kaja.

„Obrończyni życia” pochwaliła się, że spodziewa się czwartego dziecka. Na swoim profilu na Facebooku Kaja udostępniła zdjęcie, na którym wyraźnie widać jej ciążowy brzuch i sądowy budynek, w którym toczył się proces.

Pod zdjęciem kontrowersyjna działaczka z dumą napisała:

Od jakiegoś czasu nie jestem już mamą trójki, ale czwórki. I jestem najszczęśliwsza na świecie!” – przekazała wiadomość Godek. 

Kaja Godek dotychczas doczekała się dwóch córek oraz syna, który ma zespół Downa.

Co myślicie o Godek?

fot. Facebook

Źródło: Facebbok – Kaja Urszula Godek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wojciech Cejrowski będzie miał kłopoty? Pismo w jego sprawie wpłynęło do prokuratury!

Gwiazdy na Zanzibarze

Ulubiony kurort gwiazd na Zanzbiarze ZAWIESZA działalność. Sprawdziliśmy, kto korzystał z jego usług [DUŻO ZDJĘĆ]