w ,

SuperSuper HahaHaha

Wiktoria Gąsiewska pokazała biust w najnowszym filmie na Netflix! Aktor zaniemówił. „Jak nawet się wstydzę mówiąc o tym”

Wiktoria Gąsiewska, Cezary Łukaszewicz, fot. AKPA, Instagram @wiktoria_gasiewska
Wiktoria Gąsiewska, Cezary Łukaszewicz, fot. AKPA, Instagram @wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska pojawiła się ostatnio w filmie Krime Story. Love Story dostępnym na platformie Netflix. Młoda aktorka zagrała bardzo odważną scenę, na której możemy zobaczyć ją jedynie w skąpych majtkach. Aktor wcielający się w główną rolę wprost zaniemówił, gdy zobaczył jej ponętny biust.

Wiktoria Gąsiewska to 23-letnia aktorka i prezenterka telewizyjna, która największą popularność zdobyła dzięki serialowi Rodzinka.pl. Debiutowała w 2005 epizodyczną rolą w Na dobre i na złe. W krótkim czasie zaczęły napływać do niej kolejne propozycje współpracy. Widzowie mogą kojarzyć ją m.in. z Rodziny zastępczej, O mnie się nie martw, Przyjaciółek czy Barw szczęścia. Na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 2006 roku wcielając się w postać Eugenii w Jasminum. Oprócz tego pracowała na planie zdjęciowym Katynia, Afonii i pszczół oraz Baby bump. Ma także spore doświadczenie jako aktorka dubbingowa.

Spory rozgłos zyskała jesienią ubiegłego roku po tym, jak media obiegła wieść o jej rozstaniu z wieloletnim partnerem, Adamem Zdrójkowskim. O sprawie zrobiło się głośno, ponieważ przed ogłoszeniem tej informacji, została przyłapana przez paparazzi, jak wtulała się w tancerza Jakuba Lipowskiego na afterparty zorganizowanym po finale Tańca z gwiazdami.

Wiktoria Gąsiewska pokazała biust

Gąsiewska zagrała ostatnio w filmie Krime Story. Love Story, który 11 maja miał premierę na platformie Netflix. To pełna dobrego humoru komedia gangsterska, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Produkcja została nakręcona na podstawie książki rapera Marcina Kali Gutkowskiego. Dwóch gangsterów otrzymuje zlecenie, na którym mogą zarobić ogromne pieniądze. Ostatni skok ma ich ustawić na resztę życia, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Nieoczekiwanie Krime (Cezary Łukaszewicz) poznaje młodszą od siebie Kamilę (Wiktoria Gąsiewska). Między nimi rodzi się płomienne uczucie. Oboje mają za sobą trudną przeszłość i jedyne, czego potrzebują, to miłości.

Aktorzy mieli niezwykle trudne zadanie, by wcielić się w swoje postacie. Przed ogromnym wyzwaniem stanęła Wiktoria, która nieoczekiwanie zrzuciła ubrania i pojawiła się na ekranie z odsłoniętym biustem. Ten widok zawstydził jej filmowego kolegę, Cezarego. Na ekranie doskonale widać, że gdy zobaczył ją w samych majtkach, był w kompletnym szoku i spłonął rumieńcem. To naturalna reakcja mężczyzny, ponieważ przyznał, że wcześniej nie wiedział, że reżyser zaplanował takie ujęcie.

W scenie, w której dochodzi do nagości, ja przyznam się szczerze, może tak od początku mówiąc. Nie wiem, jak Wiktoria do tego podeszła, ale prawdopodobnie bardzo profesjonalnie, bo oni się umówili z reżyserem i w pewnym dublu mnie zaskoczyli. To jest bardzo dobrze zarejestrowane, w trakcie tego ujęcia, gdyż ja spłonąłem burakiem i tak schyliłem głowę i to widać w filmie, jak Krime zareagował na nagość ukochanej.

Łukaszewicz zdradził, że nawet po fakcie wstydzi się o tym mówić.

Myślę, że to jest takie wstydliwe, ja nawet się wstydzę, o tym mówiąc teraz, wstydzę się tego. W sensie, ale to takie ładne, taka uczciwa reakcja, bo nie o to mu chodziło. Krime’owi w ogóle nie o to chodziło. Nie o jakieś seksualne spotkanie 20-letniej osoby, tylko ona mu zapadła tutaj, w serduchu. To było dla niego ważne, jakby mu wypełniła świat.

Trzeba przyznać, że Wiktoria coraz odważniej wspina się na szczyt popularności. Mało która gwiazda z wieloletnim doświadczeniem zdecydowałaby się zagrać w tak odważnych scenach. Gąsiewska jest jeszcze bardzo młoda i wszystko, co najlepsze jest jeszcze przed nią. W każdym bądź razie widać, że jest ukierunkowana na sukces i świetnie odnajduje się w tym zawodzie.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Krime Story. Love Story.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Putin ściga byłego partnera swojej kochanki. Postawili mu poważne zarzuty!

Jacek Kurski, Krystian Ochman, fot. AKPA

Eurowizja 2022. Jacek Kurski studzi emocje przed finałem. Padły szokujące słowa. „Europa produkuje dużo tandety”