w

Wiktoria Gąsiewska kusi fotkami z wanny jak nigdy wcześniej. Tak gorąco jeszcze nie było!

Wiktoria Gąsiewska - fot. Instagram @wiktoria_gasiewska
Wiktoria Gąsiewska - fot. Instagram @wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska w środowy wieczór podgrzała atmosferę na swoim profilu jak nigdy wcześniej. Wrzucając odważną relację na Instagrama, zapewne zawstydziła niejednego z fanów.

Wiktoria jest aktorką młodego pokolenia, której nie brak przebojowości i pomysłów na swoją karierę. Dziewczyna od najmłodszych lat obecna jest w show-biznesie za sprawą między innymi roli w Rodzinie Zastępczej. Później mogliśmy zobaczyć ją na planie Pierwszej miłości czy Rodzinki.pl. Wszystkie te seriale cieszyły się dużą popularnością, co przeniosło się bezpośrednio na karierę Wiktorii.

Aktorka użycza również swojego głosu w dubbingu, dzięki czemu młodsi widzowie mogli usłyszeć ją w „Księżniczka i Żaba”, „Zaczarowana” czy „Paddington”. Gąsiewska, korzystając z bycia na topie, chętnie również udziela się w reklamach i programach telewizyjnych. Wystąpiła między innymi w 8. edycji „Tańca z gwiazdami”, w której zajęła 9. miejsce.

Gorące fotki z wanny

Nie jest tajemnicą, że Wiktoria cieszy się ogromnym powodzeniem wśród Panów. Trudno przejść obojętnie obok jej świetnej figury, którą chętnie eksponuje. Na jej Instagramowym profilu nie brakuje fotografii w stroju kąpielowym lub kuszących stylizacji podkreślających jej smukłe kształty. Wiktoria również chętnie dzieli się efektami sesji zdjęciowych, w których często bierze udział.

Tym razem 23-latka w inny sposób postanowiła rozgrzać fanów. W środowy wieczór opublikowała w relacji zdjęcie składające się z czterech ujęć. Ta mini sesja miała miejsce w wannie, gdzie Wiki eksponowała długie zgrabne nogi, a także odsłoniła sporą część biustu!

Fot. Instagram / wiktoria_gasiewska

Przyznacie, że gorąco?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Marek

Znany aktor zaginął w górach! Trwają poszukiwania mężczyzny

Dominika Gwit urodziła - fot. Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit urodziła! Znamy płeć dziecka. Pierwsze zdjęcie maleństwa oczarowało internautów