w

Wiktoria Gąsiewska spotkała się z krytyką pod swoim zdjęciem. Aktorka mistrzowsko odpowiedziała na negatywny komentarz

Wiktoria Gąsiewska - fot. Instagram @wiktoria_gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska - fot. Instagram @wiktoria_gąsiewska

Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej pojawiło się zdjęcie, na którym widać jej sylwetkę. Jeden z internautów zamieścił niepochlebny komentarz. Aktorka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

Wiktoria Gąsiewska to polska aktorka filmowa i teatralna. Jej kariera artystyczna rozpoczęła się już w dzieciństwie. Ma za sobą wiele sukcesów. Zdobyła ogromną sympatię widzów za sprawą roli Agaty w serialu Rodzinka.pl. Jak większość młodych gwiazd, Gąsiewska prowadzi konto na Instagramie. Jej profil cieszy się dużą popularnością, bo śledzi go aż milion internautów.

Wiktoria Gąsiewska odpowiada na krytykę

W środę aktorka opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Na pozór zwykła fotka zrobiona telefonem w lustrze wywołała kłótnię wśród internautów. Pomimo lawiny komplementów od fanów, to jeden negatywny komentarz przykuł uwagę celebrytki. Sugerował on, że…przybrała na wadze.

Chyba Ci się przytyło – napisał jeden z obserwatorów pod postem.

Rozpętała się dyskusja. Fanki rzuciły się do obrony gwiazdy, oburzone tą sugestią.

Wiktoria ma teraz więcej krągłości i moim zdaniem nigdy nie wyglądała lepiej, choć zawsze wyglądała super, bo ma piękną twarz – odpisała jedna z osób śledzący profil aktorki.

Sama zainteresowana również nie przeszła obojętnie obok niepochlebnego komentarza. Chociaż celebrytom rzadko zdarza się wchodzić w dyskusje z hejterami, 24-latka na komentarz o przytyciu odpowiedziała bardzo zwięźle pytaniem:

I co w związku z tym?

Po jej reakcji można wywnioskować, że nie przejęła się opinią mężczyzny.

Dobrze odpisała?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Paris Jackson, Michael Jackson - fot. Instagram @parisjackson, screenshot Youtube @MichaelJackson

Paris Jackson grożono śmiercią. Fani jej ojca zarzucili jej, że nie go nie kochała. „Mierzą moją miłość do własnego ojca”

Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer odchodzi z TVN! Stacji nie spodobała się jego działalność pozatelewizyjna. „Kończę przygodę z moją kochaną stacją”