w

Paris Jackson grożono śmiercią. Fani jej ojca zarzucili jej, że nie go nie kochała. „Mierzą moją miłość do własnego ojca”

Paris Jackson, Michael Jackson - fot. Instagram @parisjackson, screenshot Youtube @MichaelJackson
Paris Jackson, Michael Jackson - fot. Instagram @parisjackson, screenshot Youtube @MichaelJackson

Michael Jackson był jedną z największych gwiazd świata muzyki w historii. Jego piosenki znają pokolenia i wciąż są one hitami. W swoim życiu doczekał się trójki dzieci. Jego jedyna córka wciąż musi mierzyć się z konsekwencjami bycia dzieckiem Króla Popu. Grożono jej nawet śmiercią.

Michael Jackson na zawsze wpisał się na karty historii, zmieniając oblicze muzyki jako Król Popu. W swojej karierze wydał 10 albumów studyjnych. Równie dobrze radził sobie na scenie, co na szklanym ekranie. Wystąpił w takich produkcjach, jak Czarnoksiężnik z krainy Oz, Ghosts, Facecie w czerni II. Zmarł nagle w wieku 50 lat w 2009 roku. Stał się wtedy najlepiej zarabiającym nieżyjącym artystą, w 2020 roku obronił ten tytuł magazynu Forbes po raz dziewiąty. Dziś muzyk miałby 65 lat i tak mógłby wyglądać według sztucznej inteligencji.

W swoim życiu chronił prywatność i oddzielał ją od kariery. Doczekał się trójki dzieci, choć nie wiadomo, kto jest ich biologiczną matką – Paris, Prince Michael, Michael Joseph Junior. To właśnie jedyna córka muzyka zdobyła się na szczere wyznanie z okazji urodzin legendy popu.

Paris Jackson świętuje urodziny ojca

Król Popu urodził się 29 sierpnia 1958 roku. Z okazji rocznicy jego narodzin, córka muzyka postanowiła udostępnić post w mediach społecznościowych. Nagrała filmik, w którym szczerze przyznała, jak ten wyjątkowy dzień wygląda dla niej i jakie poglądy miał na ten temat sam piosenkarz.

Więc dzisiaj są urodziny mojego taty… Pamiętam, że kiedy jeszcze żył, nie znosił każdego, kto mu składał gratulacje, życzenia, świętował itd. Właściwie nie chciał, żebyśmy nawet wiedzieli, kiedy są jego urodziny. To dlatego, że nie chciał, byśmy urządzali przyjęcie. […] Bywało, że jeśli nie publikowałam żadnych postów w urodziny ojca, to ludzie tracili, ku***, rozum. Pisali, żebym się zabiła. I w zasadzie zawsze mierzą moją miłość do własnego ojca na podstawie tego, co publikuje na Instagramie — mówiła w instagramowej relacji.

Okazuje się, że Jackson nie lubił świętować swoich urodzin. Jednak fani nie pozwalają uczcić tej wyjątkowej daty młodej wokalistce tak, jak chciałby tego jej ojciec — bez szumu, publiki i życzeń. Czuje się on zobligowana do postowania z tej okazji, bo gdy tego nie zrobi spotyka się z falą krytyki, hejtu, a nawet pogróżkami. Fani muzyka zarzucają jej w takiej sytuacji, że nie kochała i nie zależało jej na własnym ojcu.

Myślicie, że sławne dzieci muszą obchodzić urodziny swoich rodziców online?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Daniel Radcliffe - fot. screenshot z filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny"

Pamiętacie głównego bohatera „Harry’ego Pottera”? Daniel Radcliffe przeszedł spektakularną metamorfozę!

Wiktoria Gąsiewska - fot. Instagram @wiktoria_gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska spotkała się z krytyką pod swoim zdjęciem. Aktorka mistrzowsko odpowiedziała na negatywny komentarz