w

[VIDEO] Z bronią w ręku postanowili okraść monopolowy. 80-letni właściciel dał im popalić

fot. YouTube screenshot / Facebook

Do próby napadu na sklep monopolowy doszło w Norco w amerykańskim stanie Kalifornia. Właściciel sklepu, który był celem uzbrojonych rabusiów, bez chwili zawahania otworzył ogień w kierunku jednego z podejrzanych. Nagranie ze zdarzenia podbiło internet.

W niedzielę przed godziną 3 w nocy czterech uzbrojonych mężczyzn podjechało pod sklep monopolowy „Norco Market & Liquor” znajdujący się przy Clark Avenue. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring obiektu.

Władze powiedziały, że o 2:45 w niedzielę, czterech mężczyzn w czarnym BMW SUV próbowało obrabować Norco Market & Liquor, znajdujący się w 2800 bloku Clark Avenue.

Na nagraniu z monitoringu widać, jak jeden z podejrzanych, ubrany w czerwono-czarną bluzę i maskę narciarską, wchodzi do sklepu i niezwłocznie wycelowuje swój karabin we właściciela sklepu. Bandyci nie docenili jednak 80-latka, który dał im bolesną nauczkę.

Mężczyzna szybko chwycił strzelbę spod lady i otworzył ogień do podejrzanego, który natychmiast porzucił wszelkie dalsze plany napadu i zajął się ucieczką. W międzyczasie zewnętrzna kamera monitoringu zarejestrowała, jak kolejny uzbrojony mężczyzna wychodził z samochodu.

W drodze powrotnej do samochodu podejrzany w czerwonej bluzie głosem pełnym paniki krzyczy, że sprzedawca „odstrzelił mu rękę”. Mężczyźni w histerii pakują się do samochodu i odjeżdżają z miejsca zdarzenia.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Zatrzymali się w szpitalu

Podejrzani zostali zlokalizowani na terenie szpitala w południowej Kalifornii. Jeden z nich miał ranę postrzałową zgodną z wystrzałem strzelby. W SUV-ie BMW, który został wcześniej skradziony, znaleziono liczne, również skradzione, sztuki broni palnej.

Justin Johnson (22 lata), Jamar Williams (27 lat) i Davon Broadus (24 lata) zostali zatrzymani na szpitalnym parkingu i osadzeni w Robert Presley Detention Center za rozbój. Są oni przetrzymywani w areszcie za kaucją w wysokości 500 000 dolarów.

Główny podejrzany, 23-letni mężczyzna, pozostaje w szpitalu w stanie krytycznym, ale stabilnym. Jego tożsamość nie została w tej chwili ujawniona. Władze przekazały, że zostanie on umieszczony w więzieniu hrabstwa Riverside po zwolnieniu ze szpitala.

Jak donosi FOX 11, 80-latek na krótko po incydencie doznał ataku serca i przebywa obecnie w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie. Właściciel sklepu doznał ataku serca krótko po incydencie. Jest w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie po tym, jak stracił zdrowie, donosi Gina Silva z FOX 11.

Właściciel sklepu doznał ataku serca krótko po incydencie. Jest w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie po tym, jak stracił zdrowie, donosi Gina Silva z FOX 11.

Źródło: FOX LA ; ABC7 ; Twitter ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Modelki pojechały kręcić teledysk. Zostały zaatakowane i zgwałcone przez bandę górników. Drastyczne szczegóły incydentu w RPA

Lekarze rozdzielili bliźnięta syjamskie złączone mózgami - fot. screenshot z nagrani ud. na stronie geminiuntwined.org

Lekarze dokonali niemożliwego. Podczas trwającej 33 godziny operacji rozłączyli bliźnięta syjamskie złączone mózgami!