w , , ,

Tom Holland uważa, że w kolejnym filmie Spider-Man powinien być kobietą! Brakuje mu różnorodności

fot. Instagram screenshot

Tom Holland – aktor grający Petera Parkera w ostatnich produkcjach Marvela, wyznał, że nadszedł czas na kobietę w roli komiksowego człowieka-pająka. Chcielibyście zobaczyć aktorkę w tej roli?

“Spider-Man: Bez drogi do domu” w pierwszych dniach od premiery pobija kolejne rekordy, a kinowe sale są znowu pełne. Aktor grający superbohatera wypowiedział się na temat kobiety w głównej roli podczas wywiadu dla magazynu “People”.

25-letni Brytyjczyk uważa, że franczyza wymaga pewnych zmian i zamiana płci głównego bohatera byłaby “mile widziana“.

– “Nie chcę być odpowiedzialny za powstrzymywanie kolejnej młodej osoby, która zasługuje na rolę tak samo jak ja” – powiedział.

– “Bardzo chciałbym zobaczyć przyszłość, w której Spider-Man jest bardziej różnorodny. Może Spider-Gwen (pierwsza miłość i przyjaciółka Petera) albo Spider-Woman? Mieliśmy trzech mężczyzn w tej roli z rzędu, miło by było zobaczyć coś innego” – dzieli się swoimi odczuciami Tom Holland.

W komiksach rzeczywiście pojawia się postać Jessici Drew, aka Spider-Woman. Oznacza to, że scenarzyści nie musieliby wymyślać całkowicie nowej postaci. W uniwersum mowa też o córce Parkera – May Parker, która idzie w ślady ojca jako Spider-Girl.

W 2014 roku, w jednym z komiksów przestawiających alternatywny przebieg wydarzeń, pojawiła się też Spider-Gwen, która została ugryziona przez pająka zamiast Petera Parkera.

Holland swoją karierę aktorską rozpoczął w 2010 roku i zaczynał grać w filmach takich jak “Jeżeli nadejdzie jutro” , “Niemożliwe” czy “Tajemniczy świat Arrietty”. Obecnie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów na świecie, szczególnie przez młodsze pokolenia, które interesują się ekranizacją komiksów.

Holland obecnie spotyka się z Zendayą, która w nowym Spider-Manie wcieliła się w rolę Michelle “MJ” Jones.

Co myślicie o ewentualnej zmianie w franczyzie?

Źródła: Mirror UK ; Instagram – tomholland2013, zendaya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Ida Nowakowska uderza w niewierzących, którzy obchodzą Boże Narodzenie: “Dla mnie święta bez wiary nie miałyby sensu”

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zaprezentowali nowego psa! Fani pytają, co z poprzednim