w

Tabloid ustalił, ile zarabia Kasia Cichopek. Na widok tej kwoty można dostać zawrotów głowy

Katarzyna Cichopek, fot. Instagram
Katarzyna Cichopek, fot. Instagram

Kasia Cichopek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Okazuje się, że nie może też narzekać na zarobki. Tabloid ujawnił, ile zarabia. Kwota zwala z nóg.

Katarzyna Cichopek na szklanym ekranie debiutowała ponad 20 lat temu. Jako młoda dziewczyna dostała rolę w serialu M jak miłość, z którym związana jest od samego początku. Wciela się w postać Kingi Zduńskiej, jednej z głównych bohaterek produkcji. W krótkim czasie zdobyła grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą każdy jej krok.

Aktorka nie może narzekać na brak zajęć. Od niespełna dwóch lat współprowadzi Pytanie na śniadanie, a także jest bardzo aktywna w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 520 tysięcy osób. To właśnie tam pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Uczyniła sobie z tego także źródło dodatkowego zarobku. Jeden z tabloidów ustalił, ile zarabia.

Ile zarabia Katarzyna Cichopek?

Katarzyna Cichopek zarabia krocie — tak przynajmniej twierdzi Super Express. Tabloid już jakiś czas temu ustalił, że wraz z Marcinem Hakielem będą musieli podzielić się majątkiem, wycenianym na około 10 mln złotych. Nic w tym dziwnego, ponieważ miesięczne zarobki gwiazdy rzekomo opiewają na okrągłą, pięciocyfrową sumę.

Dziennik skontaktował się z osobą z jej otoczenia, która twierdzi, że w życiu nie zarabiała tyle, co teraz.

Kasia przeżywa teraz ponownie swój czas. W „M jak miłość” ma więcej dni zdjęciowych: od pięciu do siedmiu dni na stałe, a czasami nawet dziesięć, więc zarabia 14-28 tysięcy złotych za serial. Honorarium za dzień zdjęciowy to 2800 zł. Do tego 30 tysięcy złotych w „Pytaniu na śniadanie” i od 20 do 40 tysięcy na Instagramie. Prowadzi też firmę biżuteryjną pod własną marką. Radzi sobie więc bardzo dobrze po rozwodzie. Jest niezależna finansowo, może często wyjeżdżać na wakacje z dziećmi — tłumaczył informator Super Expressu.

Z łatwością można obliczyć, że przy takich stawkach na jej konto co miesiąc wpływa ok. 100 tysięcy złotych. Kwota ta przyprawia o zawrót głosy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Oliwia

Alan Andersz, Antek Królikowski, fot. Instagram

Alan Andersz odsłania kulisy przyjaźni z Antkiem Królikowskim. NIE ODWIEDZAŁ go po wypadku?! Padły przełomowe słowa

Ilona Łepkowska, Witold Pyrkosz, fot. AKPA

To już pięć lat od śmierci Witolda Pyrkosza. Ilona Łepkowska w poruszających słowach wspomina największą gwiazdę „M jak miłość”