w

Sandra Bullock powiedziała sakramentalne tak. Gwiazda zrobiła to w sekrecie. „Ślub się odbył, to tylko dla ich najbliższych”

Sandra Bullock, Bryan Randall - fot. Instagram @sandra.bullock.official
Sandra Bullock, Bryan Randall - fot. Instagram @sandra.bullock.official

Sandra Bullock jest jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Gwiazda jednak w przeciwieństwie do wielu kolegów i koleżanek z branży, nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. Wiadomo było jednak, że jest ona w związku, a teraz okazuje się, że może być nawet po ślubie.

Sandra Bullock jest znana z wielu kinowych hitów. Aktorkę można kojarzyć między innymi z takich produkcji, jak Narzeczony mimo woli, Dwa tygodnie na miłość, Wielki Mike czy Ulotna nadzieja. Gwiazda ma w zasadzie same sukcesy w życiu zawodowym, lecz jej prywatne życie już nie było tak kolorowe.

Bullock ma za sobą wieloletnie małżeństwo, które zakończyło się w 2010 roku rozwodem. Sprawie towarzyszyła atmosfera skandalu i upokorzenia. Były mąż zdradzał bowiem aktorkę. Od tego czasu chroni ona mocno swoje sprawy prywatne. Jednak nie jest tajemnicą, że od ośmiu lat związana jest z fotografem Bryanem Randallem. Para nie ukrywa się przed mediami i chętnie publikuje też wspólne zdjęcia w sieci. Okazuje się, że ich relacja mogła niedawno wejść w nowy etap.

Sandra Bullock ponownie mężatką?

Gwiazda od wielu lat prowadzi życie u boku sławnego fotografa. Para wspólnie wychowuje dwójkę adoptowanych dzieci. Niedawno aktorka została przyłapana na spacerze w Nowym Jorku, a wszystkie oczy zwrócone były na obrączkę na jej palcu.

Sandra miała ostatnio więcej wolnego czasu i mogła przygotować ceremonię tak, by pozostała ona w sekrecie. Zarówno Bullock jak i Randall twardo stąpają po ziemi i nie potrzebują w takiej chwili uwagi mediów. Jeśli ślub się odbył, to tylko dla ich najbliższych — zdradził informator z otoczenia aktorki dla Women’s Day.

Nie wiadomo ostatecznie, czy Bullock i jej partner postanowili w końcu powiedzieć sobie sakramentalne tak. Jednak wszystko wskazuje właśnie na to. Gwiazda Zaginionego Miasta w ostatnim czasie zwolniła z karierą, chcąc skupić się właśnie na życiu prywatnym i rodzinie. Możliwe, że częścią tych planów był także sekretny ślub.

Myślicie, że Bullock jest ponownie żoną? Czy według was gwiazdy powinny trzymać takie sprawy w tajemnicy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Damiano David - fot. Instagram @ykaaar

Damiano David wywołał burzę! Lider Måneskin pokazał się nago. Fani: „Powinieneś się trochę wstydzić publikować te zdjęcia”

Tina Turner nie żyje. „Królowa rock’n’rolla” miała 83 lata. Pojawiło się oficjalne oświadczenie